За станом в місті слідкуватимуть через відеокамери

Важливим питанням для Славути було і залишається забезпечення порядку в місті – в цьому напрямку міська влада працює досить активно.
13 січня в кабінеті міського голови зібралися керівники підприємств комунальної власності, керівники установ міста, начальники структурних підрозділів виконавчого комітету Славутської міської ради, начальник Славутського РВ УМВС України в Хмельницькій області для того, аби обговорити впровадження сучасної системи відеонагляду.
Інвестор детально ознайомив присутніх з усіма можливостями, які можна отримати від даної системи. Камери стежать за пересуванням транспорту та зберігають інформацію, розпізнають автомобільні номера, в разі підпалу чи виникнення пожежі – все записується, а інформацію можна отримати на комп’ютері диспетчера, чи на будь-якому іншому на якому встановлена клієнтська програма. Відповідний сигнал показує де і що відбувається, дає змогу швидко реагувати на аварійні ситуації і т.д. В основу запропонованого проекту покладено контроль громадських місць, в’їзду-виїзду до міста, та й взагалі, професійні камери мобільні, тому їх можна переміщувати з одного місця в інше. Уся інформація про події, що відбуваються, надходитиме до диспетчерського центру в режимі реального часу.
Це нововведення – можливість покращити життя в місті, оперативно реагувати на події, які відбуваються, швидко розкривати злочини.
Під час наради були вислухані усі пропозиції та побажання щодо вибору місць розміщення камер та доцільності використання цієї системи, які будуть в подальшому враховані. Першочергово планується встановити 20 камер по всьому місту.
Шановні славутчани, хочемо почути і вашу думку стосовно впровадження даних технологій та місць їх встановлення на форумі офіційного сайта Славутської міської ради – www.slavuta-mvk.gov.ua.
Прес-служба
Славутського МВК

Розміщенно в Без категорії