Cвітле і радісне свято

Прийшла святкова зимова пора, час, коли усі зустрічають одне з найдобріших свят – День Святого Миколая. Це свято першим приходить до нас як добра зимова казка, сповіщаючи наближення Нового року й Різдва Христового. Воно дарує віру в здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у наші душі почуття надії і любові, надихає на добрі справи і милосердя до інших.
20 грудня у Будинку дитячої творчості пройшов веселий, по – новорічному святковий захід, головними героями якого були вихованці гуртку для дітей з особливими потребами «Повір у себе» (керівник Марина Рабченюк).
Веселив дітей Святий Миколай, який завітав до малечі із безліччю забавних конкурсів, ігор та, звичайно, подарунками. Учасники клубу з захопленням ловили рибу, співали, гралися повітряними кульками, в дружній атмосфері «ліпили» з вати сніговика та прикрашали дерева. Разом з дітками раділи і батьки.
Депутат Славутської міської ради, завідувач інформаційно-методичного центру управління освіти Тетяна Дубіна привітала усіх зі святом та вручила солодкі подарунки. Напередодні Тетяна Станіславівна із членами дорадчої ради привітала діток, які знаходяться на лікуванні у лікарні.
Прес-служба
Славутського МВК

Розміщенно в Без категорії