Славутські козаки в Києві

Нещодавно у столиці України відбувся відкритий Кубок Києва (UPA) з жиму штанги лежачи та станової тяги. В престижних змаганнях взяли участь 114 атлетів з різних областей України та зарубіжжя. Серед учасників турніру було немало спортсменів високого класу: чемпіонів, призерів світових та європейських першостей, майстрів спорту та майстрів спорту міжнародного класу.
Команда Славутських богатирів, які представили спортивний клуб «Атлет», в кількості 6 чоловіків також взяли участь у цьому престижному турнірі. Наші хлопці змагалися у розряді аматорів. Серед учасників нашої команди були майстри спорту з жиму штанги лежачи Іван Моїсєєв та Сергій Дембіцький. Досвідчений атлет, учасник багатьох турнірів високого рівня Олександр Войтюк, який також виконував роль капітану команди. А також учасники, які вперше брали участь в подібних змаганнях Валентин Мороз та зовсім юні Євген Ситнік і Андрій Федорчук.
Наші атлети не розгубилися серед іменитих і титулованих учасників та зуміли показати гідні результати. Євген Ситнік (вагова категорія до 75 кг) з результатом у 120 кг зайняв 4 місце в юніорській віковій категорії та виконав норму кандидата у Майстри спорту. Валентин Мороз (в/к до 100кг) з результатом 147,5 кг зайняв 8 місце і також виконав норму кандидата в Майстри спорту. Сергій Дембіцький (в/к до 100 кг) показав результат у 175 кг та штурмував штангу вагою у 180 кг, що відповідало нормі Майстра спорту Міжнародного класу. Однак на цей раз штанга Сергію на скорилася і йому дісталося 6 місце. Іван Моїсєєв (в/к до 110 кг) показав результат в жимі 180 кг та 6 місце у зальному заліку. А в змаганнях зі станової тяги йому скорилася штанга вагою 260 кг. Іван зумів завоювати бронзову нагороду та звання Майстра спорту у цій вправі.
Особливу подяку висловлюємо нашому капітану Олександру Войтюку, якій зумів зібрати, налаштував учасників нашої команди, а також успішно виступив у жимі штанги (в/к до 110 кг). Незважаючи на перенесену нещодавно операцію на хребті, Олександр показав результат 142,5 кг та виконав норму кандидата у Майстри спорту.
Безсумнівний успіх випав на долю нашого юного учасника Андрія Федорчука, якій у змаганнях юніорів в категорії до 56 кг зумів показати рекордний результат у жимі. Йому скорилася штанга вагою у 97,5 кг, що відповідає нормативу Майстра спорту. Андрію дісталося звання чемпіона та золота нагорода турніру. До уваги, в його ваговій категорії у дорослих спортсменів найкращій з учасників подолав штангу лише у 95 кг. На нашого юного спортсмена звернули увагу ведучі тренера та цілком можлива його участь у складі збірної команди України у європейській першості.
В підсумку наша команда отримала у свою скарбничку одну бронзову та одну золоту нагороду. Три учасники виконали норму кандидата у Майстри спорту, двоє підтвердили, а один виконав норму Майстра спорту. Це безсумнівний успіх наших спортсменів. Славутська команда почала підготовку до VIII Чемпіанату України (ВОП) Всеукраїнської організації пауерліфтингу та жиму лежачи, що відбудеться у м. Харків 14-16 лютого 2014 року. Бажаємо вдалої підготовки та гарного виступу нашим спортсменам.
Звертаємося до підприємців, підприємств та громадських організацій, любителів спорту та до всіх небайдужих жителів нашого міста з проханням надати фінансову підтримку у підготовці славутських спортсменів до участі у змаганнях. Наші контактні телефони: 0974587672, 0974587595.