СПРАВЖНІЙ МИКОЛАЙ

Доброго дня, шановна Редакція! Пише до Вас славутчанка, мама двох дітей. Хочу розповісти про дуже приємну подію, яка сталася нещодавно. Якось ввечері мій старший десятирічний син звернувся до мене з питанням: «Мамо, як ти думаєш, якщо я напишу листа до нашого мера з проханням встановити дитячий майданчик біля нас, він погодиться? Адже так прикро, що на Сонячному встановляють навіть на вулиці Я.Мудрого є, а біля нас ні».
Ну що на такі слова може сказати мама чи тато. Знаючи скільки це коштує і як фінансуються державою такі речі. Тай звикли ми, що не одне покоління дітей прилеглих будинків виросло без дитячого майданчику. Хоча про останній мріяли всі і вже досить давно. Але, як кажуть, надія померає останьою. Сину ж звісно відповіла пиши, пиши не лише від себе, а й всіх друзів згадай. Але додала, навряд чи це питання так швидко вирішиться адже на дворі скоро зима, хто ж буде встановлювати майданчик в морози.
Розмова розмовою – ми дорослі про такі речі забуваємо швидко. Але в дитячих серцях вогник горить довго, вони ще вірять в дива. Син написав листа, разом з друзями обходили всі квартири у дворі та зібрали підписи. Вони вірили, що їх мрія збудеться, хоча багато дорослих їм відкрито говорили: «Навіщо нам в дворі ваш майданчик? Від вас тут гамірно буде. Краще лавочки б встановили». На що діти відповідали: «Ми гратися хочемо, а не сидіти» і наполегливо робили свою справу.
І ось нарешті лист написаний, підписи зібрані, папірець дитячих мрій направлений в міську раду. Ну, кажу сину, будемо чекати весни, може і прочитають ваш лист і збудують майданчик але це не раніше ніж прийде тепло. А про себе подумала ну хіба, що Святий Миколай допоможе, адже це диво щоб за місяць до зими почали будувати.
Та все ж дива бувають, а за ними стоять не байдужі люди нашого міста. Ви не повірите, не минуло і трьох тижнів, як гуляючи з меншим я побачила що зовсім неподалік від нашого будинку (вул. Ізяславська, 8) працівники комунального господарства стали розмічати територію. А ще через кілька днів з’явилися перші ознаки дитячого майданчика. Зараз це лише окремі фрагменти, але скільки радості і задоволення в очах дітей. А нам, батькам, приємно, що нарешті з’явиться безпечне місце відпочинку для малечі.
Тому від себе особисто та від усіх батьків хочу подякувати міському голові Василю Богдановичу Сидору за такий гарний подарунок для дітей до дня Святого Миколая. Щиро раді бачити небайдужий вогник в душі нашого мера до дітей. Він завжди готовий йти назустріч жителям нашого міста і зробити все можливе, аби нам і нашим дітям було комфортно і затишно, аби ми пишалися і цінували своє місто.
З повагою Світлана Яцюк

Розміщено:
Редакція «Вісті громади».
+380384272241 visti_sl@ukr.net

Розміщенно в Без категорії