ДІАЛОГ З ГРОМАДОЮ

Звітна кампанія міського голови Василя Сидора та депутатів міської ради пройшла по всім виборчим округам міста. Як повідомлялося вже раніше, такий підхід проведення звіту перед громадськістю був обраний з метою більш детального вивчення проблемних питань міста. Усі пропозиції та зауваження, висловлені громадянами ляжуть в основу річних планів роботи міськради на наступні роки.
Минулого тижня спільно з міським головою звітували депутати з виборчих округів №3-6.
Виборчі округи №3-4 охоплюють: Вул.Антона Одухи, Зої Космодем’янської, Миньковецька, Івана Франка, Козацька (72-174, 81-137), Поліська, Лева Толстого; вул.Івана Мічуріна, Пилипа Орлика, Олександра Пушкіна, Миколи Амосова, Князів Сангушків (1-107, 2-64) пров. Князів Сангушків, Івана Мічуріна, Пилипа Орлика. Депутати, які представляють дані округи – Геннадій Соколов та Юрій Галій.
Основні виконані роботи впродовж останніх років:
• Реконструкція водопроводу по вул. З. Космодем’янської на суму 157,20240 тис. грн.
• Реконструкція вуличного освітлення вул. Мічуріна (76,65959 тис. грн.).
• Поточний ремонт вул. Пушкіна (75,08150 тис. грн.).
• Реконструкція водопровідної мережі вул. Миньковецька (163,599 тис. грн.).
Виборчі округи №5-6 охоплюють: Вул. Острозька, Першотравнева, Паркова, Олександра Суворова, Миколи Островського, Миру (3-9, 2-34); Вул. Івана Котляревського, Кобзарська, Набережна, Тараса Шевченка, Олександра Невського, Волинська (1-57, 2-64), пров.Тараса Шевченка. Депутати, які представляють дані округи – Козел Микола та Борис Семенюк.
Основні виконані роботи впродовж останніх років:
• Капітальний ремонт вул. Волинської – 274,366 тис.грн.
• Реконструкція вуличного освітлення вул. Острозькій – 91,818 тис. грн., вул. Паркова та Першотравнева (97,283 тис. грн.).
• Будівництво тротуару на вул. Острозькій – 148,891 тис. грн. (2009 р.), 211,486 тис. грн. (2011р.).
• Поточний ремонт провулку між вулицями Острозька та Набережна – 20,529 тис.грн.; вул. Шевченка (39,908 тис.грн.) та провулку Шевченка (63,182 тис.грн.);
• Поточний ремонт вуличного освітлення по провулку Шевченка – 9,687 тис.грн.
Що нині турбує громадян даних мікрорайонів? – На питання славутчан відповідав міський голова.
• Яка подальша доля Будинку культури Комбінату «Будфарфор»? – Ми неодноразово зверталися до Фонду державного майна України з проханням передати Будинок культури у комунальну власність територіальної громади міста Славути. Своє погодження на передачу даного об’єкту і дало керівництво ПАТ «Славутський комбінат «Будфарфор». Численні запити міської ради та навіть судовий процес не дали результату і досі Фонд держмайна не надав згоди на передачу Будинку культури, який міг би стати новим осередком культури міста.
• Цікавилися славутчани чи буде вирішуватися питання щодо водовідведення на вулицях виборчих округів № 3-4 у приватному секторі. – Це питання є дійсно актуальним і не лише для вказаних мікрорайонів. На разі ми вивчаємо можливі шляхи забезпечення приватного сектору системою водовідведення з можливістю використання новітніх модульних установок. Звісно, на все потрібно відповідне державне фінансування та будемо сподіватися, що з часом дане питання вдасться вирішити.
• Дано доручення Комбінату комунальних послуг перевірити дотримання працівниками підприємства графіку вивозу сміття у вихідні дні на вулицях Набережна та Горького.
Ми зазначили лише частину питань, які прозвучали від громадян на звітних зустрічах міського голови та депутатів. Проте усі виловлені пропозиції та зауваження славутчан будуть враховані при подальшій роботі міськради.

Головні тези
звітної кампанії:

Василь Сидор, міський голова: «Як міський голова, я несу цілковиту відповідальність перш за все перед своїми виборцями, які довірили мені своє місто. Це головний орієнтир, яким я керуюся у своїй щоденній роботі».
Борис Семенюк, секретар міської ради: «Належний соціально-економічний розвиток міста, ефективна життєдіяльність усіх його галузей передбачає щомісяця розгляд цілої низки важливих питань, які потребують детального вивчення. Незалежно від політичної забарвленості, наш депутатський корпус працює злагоджено та конструктивно. Має свою чітку позицію, яка відображалася в численних зверненнях до вищих органів влади, спрямованих на захист територіальної громади міста Славути».

Депутати міської ради:
Володимир Скомаровський: «Головним пріоритетом для мене у депутатській діяльності є постійний контакт з виборцями. Я ще жодного разу не відмовив громадянам у зустрічі, якщо вони того потребували. Ще на початку своєї роботи депутатом міської ради, я спільно з громадою свого округу сформував перелік найбільш проблемних питань, які необхідно вирішити. У цьому напрямку домовилися і працювати».
Петро Душкевич: «Як член постійної депутатської комісії, яка займається бюджетними питаннями, скажу, що кожна копійка бюджету міста має своє конкретне призначення. Передує цьому детальне планування річних заходів, спрямованих на підтримку та розвиток галузей міста. Інше питання – обсяг державного фінансування міста, яке є вкрай обмеженим».
Роман Бачинський: «Я балотувався до Славутської міської ради за мажоритарною системою так, як пропорційна система наочно показала недолік відсутності «прив’язки» депутата до певного округу. Відсутність такого контакту лише віддаляє депутата від людей. Одним із чинників, які спонукали мене йти в депутати, стало бажання змін у житті громади – змін на краще. А бажання будь-яких змін в місті не можливе без тісної співпраці з людьми, які щодня ходять вулицями міста та можуть як привернути увагу до тої чи іншої проблеми, так і подати ідею щодо кращого вирішення поточних питань діяльності органів місцевого самоврядування».
Тамара Іванюк: «Сьогодні працювати в місцевому самоврядуванні вкрай непросто. І для тих, хто емоційно висловлюється про роботу міської ради скажу: право на критику має кожний і це правильно, але ця критика має бути конструктивною. Якщо є проблема, то сідаємо за стіл переговорів і вирішуємо її. На критику здатен кожен, а ось працювати… . Не помиляється той, хто нічого не робить. А та людина, яка насправді захоче розібратися в тому чи іншому проблемному питанні, врешті-решт зрозуміє його суть. Депутати Славутської міської ради використовують всі можливі шляхи, щоб за сучасних умов в державі місто продовжило розвиватися».
Андрій Смолійчук: «Крок за кроком місто розбудовується. Хочеться лише, щоб і культура населення відповідала цьому. А то дуже прикро бачити зламані новенькі зупинки, урни чи купи сміття у лісових масивах».
Микола Бочкай: «Нині місцеве самоврядування переживає не кращі часи – обмежене державне фінансування та право розпоряджатися власними ресурсами. За таких умов доводиться працювати так, щоб Славута, незважаючи ні на що, продовжила розвиватися».
Леонід Степанюк: «Депутат-мажоритарник має відповідати за розвиток свого округу, надавати конкретні пропозиції та відстоювати їх на засіданнях депутатських комісій. На мікрорайоні «Сонячний», який я представляю разом із колегами-депутатами, вже багато що зроблено. І в наступному році ми станемо свідками значних перемін в благоустрої цього мікрорайону».
Андрій Ігнатішин: «Нам вдалося в рамках державної реорганізації медичної сфери зберегти Славутську ЦРЛ, поступово оновлюється її матеріальна база. В інших містах ця проблема гостро постала перед їх жителями, які досі висловлюють своє обурення».
Світлана Медведєва: «Приємним є той факт, що, незважаючи на вимогу області закрити нашу ЗОШ№7, її все-таки вдалося відстояти і залишити діючою. Батьківський колектив школи дуже вдячний за стійку позицію депутатів. Звісно по нашому округу є ще питання, які необхідно буде з часом вирішувати та зробленого маємо дуже і дуже багато – від ремонту дорожнього покриття до вуличного освітлення».

Прес-служба
Славутського МВК

Розміщенно в Без категорії