Інститут Політичної Освіти спільно з Міжнародним Фондом Відродження та Українською Національною Платформою Форуму Громадянського Суспільства Східного Партнерства ОГОЛОШУЮТЬ набір учасників ІІI-ої Школи європейської інтеграції для лідерів громадянського суспільства України

Мета проведення Школи:
• підвищення спроможності лідерів громадянського суспільства України використовувати можливості європейської інтеграції для просування реформ, впровадження європейських стандартів та практик.
До участі у Школі запрошуються:
• лідери різних сегментів громадянського суспільства України (представники правозахисних, екологічних, молодіжних організацій, організацій споживачів, профспілок, професійних об’єднань, бізнес-асоціацій тощо).
Учасники Школи отримають теоретичні знання та практичні навики щодо освоєння механізмів, навичок професійної та інституційної спроможності ГО, максимально використовуючи успішний європейський досвід в українських реаліях.
Основні теми які заплановано охопити Школою:
• Східне партнерство в політиці ЄС та його інструменти для громадських організацій;
• Стандарти та практики громадської участі в ЄС (лобіювання, громадський контроль, прозорість політики);
• Розгляд кращих практик громадських кампаній;
• Проектна діяльність: ініціювання, підготовка та здійснення проектів. Як користуватися європейськими фондами та іншими міжнародними ресурсами;
• Як писати Policy paper? Стандарти, вимоги, ефективність впливу;
• Як організувати ефективну адвокаційну кампанію?

В якості експертів участь в Школі візьмуть кращі вітчизняні та закордонні фахівці в даній царині (з урядового та неурядового сектору).

ІІІ Школа європейської інтеграції складатиметься з двох сесій. Передбачено, що в період між сесіями учасниками буде виконуватися домашнє завдання, яке полягатиме у написанні Policy paper або проведенні адвокаційної кампанії на місцевому рівні.
Виконання домашнього завдання є умовою участі в другій сесії Школи.
Орієнтовний час проведення:
Перша сесія – з 31 жовтня по 3 листопада 2013 року.
Друга сесія – грудень 2013 року.
Для участі у Школі необхідно надати:
• заповнену анкету (див. дод.);
• резюме (автобіографічні відомості);
• есе-твір на тему «Моє бачення потреб впровадження в Україні європейських стандартів у сфері, де я працюю» (близько 600 слів);
• рекомендацію від громадського лідера (ним може бути керівник неурядової організації, науковець, підприємець, священик, місцевий політик тощо). Кандидати можуть також рекомендувати себе самі, відповідно обґрунтовуючи заяву своїми здобутками в громадсько-політичному житті.*

*ІПО буде повідомляти рекомендуючих осіб про фактаж знань та інструментів з питань європейської інтеграції, якими оволоділи учасники протягом навчання в Школі, виконання ними домашніх завдань.
Остання дата надсилання документів: 20 жовтня 2013 року.
*Увага! До участі в конкурсі допускаються тільки ті кандидати, які нададуть Інституту Політичної Освіти до вказаного терміну повний пакет документів.

Документи слід надсилати електронною поштою: office@ipo.org.ua з позначкою School2013.

На конкурсній основі Інститутом Політичної Освіти спільно з партнерськими організаціями буде сформована група учасників в кількості 30 чоловік.
Учасники навчань забезпечуються навчальними матеріалами, харчуванням, проживанням, відшкодуванням транспортних витрат згідно з умовами організаторів.
Контакти: office@ipo.org.ua, тел: (044) 278-55-16
Координатори: (096) 131-63-68 (Ірина Чайка), (067) 276-49-80 (Сергій Богданенко).

Розміщенно в Без категорії