Програма з перепідготовки управлінських кадрів Німеччина-Україна

Завдяки Програмі перепідготовки управлінських кадрів «Fit for Partnership with Germany» українські управлінці можуть встановити контакти з німецькими підприємствами, а також підвищити кваліфікацію у сфері міжнародних економічних відносин.
Федеральне міністерство економіки та технологій Німеччини фінансує цей інструмент сприяння розвитку зовнішньоекономічних зв’язків . він об’єднує разом німецькі та українські підприємства на взаємовигідній основі. Програма була пролонгована 23 травня 2013 року на базі двосторонньої угоди ще на три роки до кінця 2016 року.
Програма «Fit for Partnership with Germany» є елементом зовнішньоекономічної політики Німеччини та основним іноземним партнером національної програми «Українська ініціатива», яка реалізується українським урядом з 2001 року.
Реалізацію Програми у Німеччині за дорученням Федерального міністерства економіки і технологій здійснює Німецьке товариство з міжнародного співробітництва (GIZ). За допомогою Програми перепідготовки управлінських кадрів Німеччина та Україна підтримують двосторонні економічні відносини. При цьому головна увага приділяється сприянню малим і середнім підприємствам.
Ця програма дозволяє учасникам познайомитися з німецьким ринком, започаткувати ділові контакти з німецькими фірмами та налагодити довгострокові партнерські зв’язки. Розроблені під конкретні потреби тренінги служать підвищенню рівня індивідуальної управлінської компетентності. Фахові зустрічі на підприємствах знайомлять із кращими прикладами німецької практики бізнесу. Безпосередні ділові контакти дозволяють вийти на німецький ринок.
Як стати учасником.
Програма розрахована на молодих фахівців і управлінців середнього та вищого рівня керівництва українських підприємств, які мають зовнішньоекономічний потенціал, стабільні управлінські структури та кваліфікований персонал. Програма відкрита для всіх галузей.
Передумовою для участі у відборах є участь у національній Програмі перепідготовки «Українська ініціатива» або наявність альтернативної повної вищої освіти та кількарічний професійний і управлінський досвід. Очікується, що вони володіють солідними знаннями у галузі економіки виробництва та знання іноземних мов (англійська, німецька), які дозволяють їм впевнено вести переговори.
Претенденти беруть участь в обов’язковому відбірковому інтерв’ю в Україні. Рішення про участь у Програмі ухвалює спільна німецько-українська відбіркова комісія на основі поданих на конкурс документів і результатів проведеного особистого інтерв’ю (докладнішу інформацію та формуляри заявок див. за адресою: http://www.inwent.org.ua).
або звертайтесь у відділ підтримки муніципальних ініціатив, інвестицій та міжнародних зв’язків виконавчого комітету Славутської міської ради за тел.. 2-13-59 чи 067-2655-705.

Розміщенно в Без категорії