Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюються проект рішення «Про затвердження норм витрат води для споживачів м. Славута», розроблений з метою приведення місцевих нормативно-правових актів у відповідність до вимог чинного законодавства та забезпечення врегулювання відносин між Славутським управлянням водопровідно-каналізаційного господарства та споживачами міста, що не мають засобів обліку води.

Зауваження та пропозиції приймаються у письмовому вигляді від фізичних та юридичних осіб їх об'єднань в місячний термін з дня опублікування повідомлення за адресою: м. Славута, вул. Соборності, 7 каб.№9 (відділ з питань регуляторної політики та підприємства виконавчого комітету міської ради), тел. 2-19-40.

ПРОЕКТ регуляторного акту
«Про затвердження норм витрат води для споживачів м. Славута»

З метою поліпшення порядку обліку питної води, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 року № 1107 «Про затвердження Порядку розроблення та затвердження нормативів питного водопостачання», «Правилами надання послуг з центрального опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення» затвердженими постановою Кабінету Міністрів України №630 від 21.07.2005 року, ст.8, 15 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», «Методикою визначення нормативів питного водопостачання населення», затвердженого наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 27.09.2005р. №148, згідно з «Будівельними нормами і правилами 2-04…01-85 «Внутрішній водопровід та каналізація» та на підставі ст.30,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою досконалого проведення розрахунків з підприємствами, організаціями та установами усіх форм власності та населенням м.Славута виконавчий комітет Славутської міської ради
В И Р І Ш И В:

1. Затвердити Славутському управлянню водопровідно-каналізаційного господарства норми витрат води для споживачів м.Славута, згідно додатоку.
2. Рішення набуває чинності з дня його офіційного оприлюднення.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Остапчука В.В.

Міський голова В.Б.Сидор

Розміщенно в Без категорії