Весняна рапсодія

Ну, ось, здається у зими закінчився запас морозу та снігу. І юна, ніжна Весна сором’язливо наближається до нас з великим бажанням за наступні три місяця оновити все навкруги. Втомились ми від одноманітного білого кольору. Так уже хочеться різноманітності, веселкових кольорів, ранішнього щебету пташок, що сповіщає про схід сонечка! Невдовзі все це прийде до нас. Залишилось ще трішечки зачекати. Та аби очікування не стомлювало, адже коли чогось бажаєш, хочеться якнайшвидше прискорити, наблизити його здійснення, в наші оселі приходить перше весняне свято – 8 Березня. Саме воно є тим посланцем довгоочікуваної весни, яке і наближає її. Кожен з нас з великим бажанням, а дехто і творчо готується до цього дня. Ось і наша дитяча школа мистецтв саме так, творчо, підготувалась до нього.
Шостого березня весь викладацький та учнівський колектив радо, з усмішками, зустрічав гостей. І, зрозуміло, що на свята прийнято готувати подарунки. Підготували подарунок і ми. Це був наш перший весняний концерт для наших дорогих матусь, бабусь, сестричок, тітоньок. Готувалось свято на творчому підйомі, з надзвичайним бажанням подарувати нашим гостям радість і насолоду, зігріти любов’ю серця наших мам.
Сценарій концерту підготувала викладач Бинкова А.А. А викладачі художнього відділу – Котихова І.В., Нугуманова А.К., Ткач І.А. надзвичайно святково і вишукано прикрасили сцену! А ще, вони влаштували виставку робіт своїх найкращих вихованців.
Складна робота викладачів – інструменталістів , керівників ансамблів та інших колективів. Адже навчити дитину грати, співати чи танцювати, та ще й донести до глядача образ твору, його характер справа дуже кропітка , вимагає вміння, фізичних і духовних затрат. Бути учасником цього святкового концерту виявили багато бажаючих. Та після ретельного прослуховування це право отримали найкращі. Всі відділи були представлені у концерті. Клас фортепіано представили учениці Катерина Масюк та Анастасія Бондар. Відділ народних інструментів – Андрій Сверидюк, Сергій Мельник, Олександр Соколець. Світилася і співала всіма фарбами бандура юного бандуриста Миколки Хільчука. Незвичайно, по-новому звучала гітара в руках Марини Царьової. Як завжди, оплесками, супроводжувався виступ маленької співачки Настусі Федорової. Проникливо звучала пісня про маму у виконанні Анни Климчук. І справжній «Клас» показав вокальний квартет у складі Діани Новіцької, Ольги Герман, Анастасії Федорової, Анни Климчук. Впевнено і яскраво лунав голос Вікторії Якимчук. А хор молодших класів захопив слухача своєю майстерністю та артистизмом. Зворушливу композицію показав клас хореографії. Повною палітрою був представлений відділ оркестрових інструментів. Звучав і ансамбль скрипалів, і дует сопілкарів у складі Олександра Шварца та Ореста Лук’янчука, і новостворений квартет духових інструментів. Схвильовано співала скрипка Катерини Гринько. Своїм оптимізмом, життєрадісністю зарядив всіх відомій уже далеко за межами нашого міста фольклорний гурт «Щедрик». Дебютував у цьому концерті фортепіанний дует молодих викладачів у складі Наталії Ковби та Олександра Моісєєва. А інструментальний ансамбль учнів, який став уже популярним у місті, завершив концертну програму.
Аби кожний номер був яскравим і запам’ятався, викладачі Литвиненко В.Ф,. Титенич Б.В., Скрипнюк Л.В., Ткачук Я.Ф.,Бондарчук О.А., Салогуб Н.О.,Чайка Н.Д., Козачок І.С., Нестерук Г.В., Маліновська Т.В., Нестеренко І.А., Цисарчук В.В. Чешева Т.Є., Боргулевич О.Є., Білоус Г.І. доклали часточку своєї душі у виступ свого учня.

Я. Ткачук,
заступник директора
з навчальної роботи

Розміщено:
Редакція «Вісті громади».
+380384272241 visti_sl@ukr.net

Розміщенно в Без категорії