Житлові субсидії

Громадяни міста Славута! Якщо Ви ще не користуєтесь субсидією та у зв’язку з підвищенням ціни на водопостачання та водовідведення з 1 лютого поточного року, запрошуємо Вас звернутись до Славутського міського управління праці та соціального захисту населення за адресою м. Славута, вул. Я.Мудрого, 47 для оформлення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива (телефон 7-02-50). Для тих, хто вже користується житловою субсидією, перерахунок проводиться без звернення громадян. Наголошуємо, що у разі затвердження нових тарифів і цін на житлово-комунальні послуги, скраплений газ, тверде та рідке пічне побутове паливо субсидії призначаються протягом трьох місяців з часу підвищення розміру платежів
Громадяни, яким призначено субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, зобов’язані щомісячно сплачувати свою обов’язкову частку витрат на оплату цих послуг. У разі, коли вартість фактично використаної послуги менша, ніж обов’язкова частка витрат на оплату цієї послуги, громадяни сплачують її фактичну вартість.
За поданням житлово-експлуатаційних організацій, що надають житлово-комунальні послуги субсидія припиняється, якщо громадянин, якому призначено субсидію, не сплачує відповідну частку житлово-комунальних послуг, за винятком випадків, пов’язаних із затримкою виплати заробітної плати, пенсії тощо, яка підтверджується відповідними документами – з місяця, в якому надійшло таке подання. Подання надається зазначеними організаціями органам праці та соціального захисту населення до 10 числа місяця, що настає за місяцем, в якому виникли такі обставини. У разі, коли через несплату громадянином відповідної частки житлово-комунальних послуг надання субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг припинено, громадянин набуває право на її призначення на наступний період після подання документів, що підтверджують погашення заборгованості, яка виникла в період отримання субсидії.
П. М. Козелець, начальник управління
праці та соціального захисту населення

Розміщенно в Без категорії