Змагання в Полонному

Зовсім недавно Славутський Центр туризму і краєзнавства отримав запрошення на ІІІ-ті клубні змагання зі спортивного туризму в закритих приміщеннях, організовані Полонською районною молодіжною організацією «Туристичний клуб «Роза вітрів», які проходили 12 січня.
Особливістю змагань, які проводилися серед студентської та учнівської молоді, було подання тактики команди, де потрібно було вказати перелік етапів з бальною оцінкою. Змагалися шість команд за умовами дистанції «Зв’язки». У підсумку Славутська зв’язка туристів, а це: Галина Прокопчук (НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія» та Богдан Марасюк (ЗОШ №3) посіла І-місце в змаганнях серед учнівської молоді. Юні славутчани були нагороджені як найбільш технічна зв’язка змагань. Крім того, вони набрали найбільшу кількість балів – 360 та отримали найменше штрафних балів. Відзначено також тренера славутських любителів туризму Олександра Лук’янчука за підбір мішаної зв’язки, тактики команди, вибір техніки проходження дистанцій змагань. Переможці були нагороджені грамотами та медалями.
Приємно, що вкотре здібні славутчани показали достойні результати та високий рівень своєї підготовки. А величезний досвід, отриманий під час змагань, неодмінно стане для юних гуртківців ще однією сходинкою до нових перемог.

А.Слівіна, інструктор
по туризму ЦТК

Розміщенно в Без категорії