Щоденник комунальних служб

Цьогорічна зима виявилася неабияк важкою для комунальних служб міста – снігопади, сильні морози та раптові пориви. Однак, впевнено можемо говорити, що комунальники достойно справляються із своєю роботою. Коли славутчани святкували новорічно-різдвяні свята працівники комунальних служб працювали так би мовити не покладаючи рук.
Так, 5-го січня о 6.20 на котельні за адресою вул. Козацька 41 було помічено витік теплоносія. Оперативний аналіз дозволив вияснити, що витік відбувається на участку трубопроводу 159мм на відрізку теплотраси, що пролягає під землею до будинку за адресою Козацька 46. Майже доба непереривної роботи працівників тепломережі міста по заміні пошкодженого трубопроводу на попередньо ізольовану трубу завершилися о 2.00 6 січня.
А 7 січня пізно ввечері на вул. Котляревського поблизу будинку № 52 стався прорив центрального водопроводу. Аварійна бригада Славутського управління водопровідно-каналізаційного господарства оперативно приступила до усунення пошкодження. Перед працівниками постало завдання замінити 4 п.м труби діаметром 150мм, яке ускладнилося тим, що на цьому проміжку знаходиться водопровідний колодязь із декількома врізками, які прийшлося відключати та знову включати. Трудомістка робота завершилася 8 січня о 18.00 год. та славутчани знову отримали воду.
Від імені міського голови Василя Сидора висловлюємо слова вдячності працівникам КП «Славутське ЖКО» та Славутського управління водопровідно-каналізаційного господарства, які, працюючи у важких погодних умовах, оперативно усунули пошкодження і славутчани знову змогли отримувати якісні комунальні послуги.
Прес-служба
Славутського МВК

Розміщенно в Без категорії