Зігріло тепло новорічного вогника

Уже другий рік поспіль при міському голові успішно діє дорадча молодіжна рада, учасники якої разом зі своїм наставником Оксаною Турчак постійно дивують своєю креативністю та активною позицією.
Так, за ініціативи міського голови Василя Сидора у переддень Нового року члени молодіжної ради та колектив БДТ влаштували новорічний вогник, місцем для якого став один із масивів славутських лісів.
І хоча погода була по-справжньому зимова, на молодіжному святі було тепло та затишно, адже як юним учасникам дорадчої ради, так і решті гостям не було коли сумувати.
Зігрівав своїм теплом символ заходу – новорічне вогнище – біля якого весело лунали пісні, водилися хороводи, загадувалися бажання та багато іншого. А для багатьох багряне полум’я перетворилося на місце теплих розмов та дружніх посиденьок.
Взяли участь у святі вихованці клубу верхової їзди «Славутські козаки», тож усі бажаючі мали змогу покататися на конях чи веселою компанією проїхатися на тачанці.
Це все разом із різноманітними конкурсами та іграми подарувало незабутній день на природі, налаштувало на новорічний настрій та зустріч із святами.
Поділилися своїми враження від новорічного вогника і самі учасники молодіжної дорадчої ради.
Олександра Волошина, учениця ЗОШ №1:
– На новорічному вогнику ми чудово провели час, адже зазвичай зимою рідко коли випадає нагода відпочити на природі, тим паче разом із такою веселою командою. Хотілося, щоб незважаючи на те, яка пора року за вікном, частіше проводилися подібні заходи, на яких збиралося так багато друзів.
Вадим Остапенко, учень ЗОШ№1:
-Що може бути кращим та кориснішим за відпочинок на свіжому повітрі? Тим більше, якщо він насичений безліччю розваг разом із друзями. Таку теплу атмосферу важко забути, а враження, отримані від такого вогника, ще довго зігріватимуть довгими зимовими вечорами. Дякую усім, хто не пошкодував свого часу та взяв участь у новорічному святі.
Оксана Турчак, голова молодіжної дорадчої ради:
– Приємно, що у нашому місті досить велику увагу приділяють юним його жителям. І важливе місце у цьому належить міському голові Василю Сидору. Учасники молодіжної ради завжди із радістю шукають нові та цікаві ідеї щодо розвитку рідної Славути, творчо та завзято підходять до завдань та мають за мету не зупинятися на досягнутому, діляться своїми пропозиціями із Василем Богдановичем, який, натомість, завжди підтримує будь-які починання юних славутчан. Новорічний вогник – це ще одна нагода для спілкування та побудови майбутніх планів. Тож, сподіваємося, збиратися у переддень Нового року перетвориться на гарну традицію.

Розміщенно в Без категорії