Казковий час Нового року

23 грудня міський Палац культури запросив до себе дітей та дорослих на новорічно-музичну казку «Підводна Одісея» (постановник та автор сценарію Ірина Сакалюк).
Історія, яку мала нагоду проглянути малеча, була неабияк захопливою та веселою, а пригодницький сюжет казки видався цікавим не лише дітям, а й дорослим.
Серед звичних дітлахам відомих новорічних героїв – Діда Мороза, Снігуроньки й Сніговика, у виставі брали участь й інші персонажі: Медуза, Русалонька, дочка Підводного царя Водянушка, Баби-Ягі Дуся, Нюся і Люся, та багато інших, які разом переповнювали дитячі серця радістю та веселощами, а дорослим нагадали про дитинство та новорічні дива. Постійно розважали малечу та не давали сумувати цікаві конкурси, рухливі ігри на спритність та кмітливість, інші розваги.
У новорічній виставі брали участь юні та талановиті представники нашого міста –вихованці хореографічної групи міського Палацу культури, які дарували глядачам запальні танцювальні номери.
Завершилося казкове дійство чудовим пісенним дарунком, який ще раз наголосив на тому, що найбільша радість для кожної дитини – щасливе та повноцінне дитинство із усіма його веселощами та вірою у казкові дива.
Дякуємо за подароване свято усім учасникам новорічної вистави – творчим керівникам та вихованцям Палацу культури: Валерії Агєєвій, Лесі Мельник, Жанні Горячовій, Ірині Марчук, Ірині та Дмитру Сакалюкам, Світлані Іванець, Павлу Медведюку, Людмилі Бочкай, Ользі Матвійчук, Валентині Свідзінській та Лілії Котик.

Ольга Лиса, прес-секретар Славутського МВК

Розміщенно в Без категорії