Вітання міського голови

Шановні співвітчизники!
Двадцять один рік тому, 1 грудня 1991 р., відбулась визначна історична подія – Всеукраїнський референдум про підтримання незалежності нашої держави, коли український народ показав, що він має силу і єдність, для того щоб бути самостійним та рівноправним членом світового товариства. Це був крок всенародного волевиявлення, який закріпив Акт проголошення незалежності відновленої України. Того дня громадяни незалежно від національної чи конфесійної приналежності, регіону проживання, політичних поглядів, світоглядних та інших уподобань об’єдналися навколо єдиної мети – будувати суверенну державу.
Вітаю вас з черговою річницею історичного референдуму, бажаю злагоди, добра і впевненості у завтрашньому дні!

*
Прийміть щирі вітання з вашим професійним святом – Днем працівників прокуратури!

Сьогодні інститут прокуратури відіграє важливу роль у непримиренній боротьбі зі злочинністю і корупцією, служить захисту законних інтересів громадян, забезпеченню єдиного правового поля держави і утвердженню принципу верховенства права.
Напередодні вашого професійного свята зичу всім працівникам прокуратури міцного здоров’я, щастя, тепла та сімейного благополуччя, успіхів у професійній діяльності.

*
Дорогі захисники Української держави!

Від щирого серця вітаю Вас з Днем Збройних Сил України!
Сьогодні українська армія проходить складний етап становлення. За плечами військових Збройних Сил України славні традиції предків, великі звитяги козацтва та наших батьків і дідів, які здобували перемогу над фашизмом.
Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов’язком справжніх чоловіків. Я вірю в те, що українська армія стане національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України.
Бажаю вам міцного здоров’я, миру, дoбра та достатку вашим оселям.

**
Щороку 3 грудня відзначається Міжнародний день інвалідів. Він нагадує нам про моральну відповідальність щодо найбільш незахищених верств населення.
В Україні є понад два з половиною мільйона людей, які потребують особливого ставлення до себе. Цей День є днем підвищеної уваги суспільства до проблем громадян з особливими потребами, коли є нагода звірити, що зроблено, і що потрібно зробити для формування гідних умов вашого життя, аби ніхто не почувався забутим чи полишеним наодинці зі своїми проблемами.
З нагоди Міжнародного дня неповносправних людей висловлюємо вдячність всім тим, хто своєю працею, стараннями допомагає подолати труднощі людям з особливими потребами.
Висловлюємо найтепліші слова нашим співвітчизникам – громадянам, на долю яких випали нелегкі випробування. Ви – взірець стійкості, мужності і незламності духу. Зичимо вам та вашим родинам міцного здоров’я, життєвого оптимізму, добробуту і великого людського щастя.

З повагою – міський голова Василь Сидор

Розміщенно в Без категорії