ПІЗНАЄМО ЦІКАВИЙ СВІТ ПРИРОДИ

Неможливо уявити сучасне житло без кімнатних рослин . Адже зелені рослини створюють затишок, піднімають настрій, освіжають повітря.
Щоб забезпечити собі протягом року розкішний квітучий сад, спільними зусиллями вихованців і керівників гуртків в Еколого – натуралістичному центрі школярів був відкритий музей Природи. У ньому зібрані і описані більше 40 видів кімнатних рослин, які вражають своїм розмаїттям форм, поєднанням кольорів і відтінків, вміло підібраною композицією.
Гуртківці з великою любов'ю доглядають за кімнатними рослинами, надають усім бажаючим інформацію щодо правил догляду за ними, боротьби зі шкідниками. Екскурсоводи, Пермінов Дмитро, Валікова Даша, Рогалевич Уляна, проводять незабутню і цікаву віртуальну подорож батьківщиною наших зелених друзів – пустелями Америки, тропічними лісами Бразилії та Африканським континентом. Відвідувачі музею мають можливість почути цікаві факти про такі вже знайомі нам, на перший погляд, кімнатні рослини, як кактуси, бегонії, традесканції, аспарагуси, агави . На мандрівників чекають також конкурси, загадки, вікторини: «Цілюща флора на підвіконні», «Прекрасне поряд», «Квітковий магазин», «Зелений листок».
Музей Природи є важливим осередком екологічної освіти і виховання школярів. Доглядаючи за кімнатними квітами ми змінюємо світ навколо себе на краще і приносимо задоволення собі та оточуючим.
Запрошуємо всіх бажаючих відвідати музей Природи Екологічного центру школярів у вівторок, четвер, п’ятницю з 15.00 до 17.00.

Керівник гуртка «Юні квітникарі»
Огородник Ірина

Розміщенно в Без категорії