Дорога славутська громадо!

Цього тижня ми вшановуємо пам’ять українців, які були знищені Голодоморами у часи безбожного сталінського комуністичного режиму. Навіть через стільки років нам страшно уявити, як така щедро позолочена колоссям і благословенна на врожаї земля могла хоронити своїх трударів, як мусила здригатися від розпачу і стону матерів за померлими голодною смертю дітьми, як, випивши стільки сліз і горя, не озлобилась, а витерпіла і воскресла. Голодомор як велика трагедія нашого народу назавжди залишиться розритою могилою на тлі української історії. Біль пам’яті про неї ніколи не втихне, але він має зробити нас, як націю, мудрішою у прийнятті політичних рішень.
Шановні громадяни! Давайте згадаємо про всіх знищених голодом наших земляків. Попросімо спільно всією Українською родиною Всемогутнього Господа, щоб упокоїв душі убієнних у Царстві Небеснім, щоб благословив нашу Україну достатком і Своїми щедрими дарами, щоб уберіг будь-яку політичну владу від спокуси позбавити Людину Права на Життя, від нетерпимості, від проявів насильства та злочинів перед своїм народом.
Шановні славутчани!
Прошу вас взяти активну участь у заходах в рамках меморіального тижня вшанування жертв Голодомору!
– 23 листопада о 14.00 год. біля пам’ятника жертвам політичних репресій і Голодомору (вул. Соборності,3) представниками релігійних конфесій міста буде відслужена поминальна панахида та відбудеться покладання вінків та квітів.
– 24 листопада о 16 годині розпочнеться Всеукраїнська акція «Запали свічку». Кожний громадянин, небайдужий до цієї скорботної дати, має встановити запалену свічку на підвіконня своєї домівки. Сподіваюсь, що цей святий вогник – символ нашої пам’яті – не омине жодної славутської домівки!
Вічна пам’ять загиблим!

З повагою – міський голова Славути Василь Сидор

Розміщенно в Без категорії