Осіння казка завітала в гості до «Дюймовочки»

Осінь – красива, багата і щедра пора року. Перед нами постає все різнобарв’я фарб: зелені, жовті, червоні, бордові, оранжеві. А скільки овочів, фруктів, грибів дарує нам природа. Осінь часто звуть замріяною, золотавою, сповненою ніжного смутку.
Саме в цю пору року, у кінці жовтня, уже стало доброю традицією у ДНЗ № 7 «Дюймовочка» проводити «Свято Осені» у кожній віковій групі. Такі заходи у нашому дитячому садку – це ще одна сходинка до родинного єднання.
Діти, разом з вихователями, старанно готувалися до його проведення: вчили вірші, пісні, таночки, прикрашали музичну залу. Адже дітлахи дуже хочуть сподобатися своїм батькам, показати творчі вміння, продемонструвати артистичні здібності, здивувати знаннями про природу та осінні прикмети.
Сценарії свят були складені таким чином, щоб малята ні хвилини не сумували, а всі разом ставали до танцю, гралися в ігри, весело проводи час.
У кожній групі осіннє дійство вражало своєю неповторністю та оригінальністю. Так, у ясельній групі діти були запрошені на «Осінній карнавал». Малят просто зачарував салют з осінніх листочків, сподобалися їм також і гостинці від білочки. У молодшій групі малюки разом з лісовими звірятами весело подорожували, познайомилися з чарівними «грибочками», «калинками», у них з’явилися нові лісові друзі. Діти середнього віку розіграли сюжет із вірша «Ходить гарбуз по городу…», запросивши всю родину до себе на гостину. Родзинкою став ярмарок у старшій групі. Зал прикрасили творами народних майстрів, квітами, дарами поля і саду. На ярмарку діти жартували, купували й продавали, співали веселих пісень, задоволені покупками поверталися додому.
На кожному із свят побувала панна Осінь. Зі своїми листочками вона разом з дітьми кружляла в танку, співала пісень, роздавала подарунки.
Свято допомагало й дорослим поринути в дитинство. В подяку гості дарували учасникам оплески. Глядачі були дуже задоволені, про це свідчила посмішка, що сяяла на їх обличчях.

Вихователь-методист ДНЗ №7 « Дюймовочка» Новіцька Т.М.

Розміщенно в Без категорії