Прекрасне поряд

Декоративні рослини завжди були справжньою окрасою житла . І в наш час майже у кожній оселі можна зустріти хоча б одну кімнатну рослину. Досить поставити в кімнаті зелену гілочку, букет квітів,горщик з кімнатною рослиною – і кімната оживає, набуває привабливого вигляду.
Щоб забезпечити собі протягом року розкішний квітучий сад, спільними зусиллями вихованців і керівників гуртків, в Еколого – натуралістичному центрі школярів був відкритий музей Природи. Експозиція музею представлена понад 40 видами кімнатних рослин. Це і Агавові, Амаралісові, Бегонієві, Виноградні, Геранієві, Лілійні, Молочаєві тощо.
8 листопада в квітково-декоративному відділі музею пройшла цікава і пізнавальна гра-подорож « Прекрасне поряд», яку підготували і провели вихованці гуртка « Юні квітникарі» під керівництвом Огородник Ірини Федорівни.
Наші надійні екскурсоводи Шабалова Аня, Валікова Даша, Галуз Олена, Суботін Михайло і Демидюк Аня провели незабутню уявну подорож батьківщиною наших зелених друзів – пустелями Америки, тропічними лісами Бразилії та африканським континентом. Під час подорожі учасники свята отримали багато нових і цікавих знань про такі вже знайомі нам, на перший погляд, кімнатні рослини, як кактуси, бегонії, традесканції, аспарагуси, агави тощо. Цікаво було почути, що слово «кактус» грецького походження і означає « я поранений», на честь агави свою назву одержала країна Мексика – « Місце агав», а кімнатну рослину, з дивовижними лікувальними властивостями, алое називають «столітником».
Приємним подарунком для всіх присутніх став авторський вірш, присвячений кімнатним рослинам,який прочитав вихованець гуртка Пермінов Дмитро.
Запрошуючи нас у подорож екзотичною Африкою , вихованка гуртка Палійчук Анастасія звернула увагу на кімнатну рослину традесканцію, названу на честь Джона Традесканта, яка у 1960 році першою здійснила політ у космос. Присутні дізналися, що найкращими очисниками повітря є хлорофітуми , а лимони на своїй батьківщині є справжніми велетнями і досягають розмірів понад 5 метрів.
На активних і зацікавлених мандрівників наприкінці свята чекали цікаві ігри « Шифрувальник», « Квітковий магазин»,« Відгадай рослину», загадки і вікторина « Таємниці кімнатних рослин», приймаючи участь у яких, діти змогли проявити свої знання і ерудицію, а також дізнатися багато нового і цікавого.
Захід показав , що те буденне, до чого ми так звикли, може бути цікавим і сповненим краси і таємниць. Адже кожній людині приємно, коли її оточує прекрасний і незвичний світ рослин.
У ваших силах зробити своє життя більш красивим та гармонійним з допомогою кімнатних квітів, які дарують відчуття комфорту і затишку.

Керівник гуртка « Юні квітникарі» Огородник І.Ф.

Розміщенно в Без категорії