Шановні жителі та гості нашого славного міста!

Сердечно вітаю вас з 21-ю річницею Незалежності України!
Прийнятий Верховною Радою України 24 серпня 1991 року Акт про державну незалежність увійшов у новітню історію нашої країни як знаменна подія, коли здійснилося споконвічне, нездоланне прагнення українського народу до вільного, щасливого, достойного життя.
Київська Русь, Козацька держава Богдана Хмельницького, Українська Народна Республіка були важливими етапами державотворення.
Схиляю голову перед пам’яттю тих, хто боронив рідну землю за всіх часів, віддав життя за її волю, за те, щоб сьогодні гордо майоріли кольори синього мирного неба та жовтого багатого колосся на полотнище Державного Прапору незалежної України.
День, коли наш народ здобув право бути самим собою, спонукає до осягнення власної сутності, робить ще сильнішими почуття гордості за свою країну, її велику історію та духовні подвиги, за вагомий внесок українців до скарбниці світової культури.
Від щирого серця й від усієї душі зичу всім славутчанам здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, наснаги в усіх ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення, на нові добрі починання в ім’я соборної незалежної демократичної процвітаючої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.
Ми маємо об’єднати наші зусилля задля конституційного захисту нашої незалежної неньки – України, її подальшого процвітання та відродження національного духу українського народу.
Зі святом Вас! Нехай святиться ім’я твоє вічно – Україно!

З повагою, міський голова м. Славута В.Б.Сидор

Розміщенно в Без категорії