Радіють діти – щасливі дорослі

18 липня запам’яталося для славутчан, особливо для зовсім юних, піднесеним настроєм та позитивом. Адже громада міста Славути урочисто відкривала новий та сучасний дитячий майданчик у мікрорайоні «Сонячний». Дитячий куточок – це подарунок Українського ядерного товариства в знак вдячності місцевим органам влади за підтримку та розвиток освіти, творчості активності дітей, турботу про цікаве їх дозвілля, увагу до проблем материнства та дитинства, плідне співробітництво із УкрЯт та значний вклад в економічний розвиток регіону.
Нагадуємо, що 22 травня була підписана угода про співробітництво в галузі інформаційної політики між підприємствами ДП НАЕК «Енергоатом»: ВП «Атомпроектінжиніринг», ВП «Хмельницька АЕС» та УкрЯтом, Славутською міської радою Хмельницької області, Асоціацією територіальних громад 30-кілометрової зони ХАЕС. Отож відкриття у Славуті дитячого майданчика є одним із спільних проектів в рамках підписання даної угоди. Варто додати, що така подія є не випадковою, адже у нашому місті проводиться акція «Здоров’я дітей – наше спільне піклування», мета якої полягає у створенні силами громади міста та Українським ядерним товариством умов для цікавого дозвілля та здорового відпочинку дітей, які проживають у районі розташування Хмельницької АЕС.
Дитячий сміх, веселий гомін та щасливі обличчя батьків – все це можна було побачити на урочистому відкриті дитячого майданчика – місця, де вирує радість та чудові миті дитинства. На святковому заході були присутні представники міської влади та поважні гості, які звернулися до присутніх славутчан зі своїми вітальними словами.
Міський голова Славути Василь Богданович Сидор:
– Дарувати подарунки, які приносять радість, – завжди приємно. Сьогодні ми маємо нагоду зробити дозвілля маленьких жителів нашого міста ще кращим. У цьому їм допоможе нова дитяча площадка, збудувати яку стало можливим завдяки багаторічній та спільній діяльності з ДП НАЕК «Енергоатом» та Українським ядерним товариством. Тож хочу подякувати за такий подарунок їх представникам – Володимиру Броннікову, Сергію Барбашеву, Юрію Недашковському. Окрема вдячність тим, хто працював над встановленням майданчика, зокрема, велику увагу виконанню робіт приділяла команда працівників КП «Славутське ЖКО» на чолі із керівником Василем Яцюком та приватний підприємець Степан Шмат. Усі разом ми зробили все, аби цей день надовго запам’ятався славутчанам. Дитячий майданчик обов’язково буде чудовим доповненням до відпочинку дітей та їх батьків, які, надіюся, будуть його берегти.
Президент Українського ядерного товариства Володимир Костянтинович Бронніков:
– Як я бачу, середній вік дітей, що тут зібралися, менший 10 років, тож саме ви те покоління, яке розвиватиме атомну енергетику. Для такої роботи вам потрібно вирости здоровими та розумними, впевнений, що цей дитячий майданчик, яким ви маєте змогу користуватися, допоможе вам у цьому.
Віце-президент, виконавчий секретар Українського ядерного товариства Сергій Вікторович Барбашев:
– Погодьтеся, що найдорожче для нас – це наші діти, ми для них живемо, працюємо, докладаємо усіх зусиль, щоб вони були здоровими та щасливими. Українське ядерне товариство від дня свого заснування – а наступного року ми будемо відзначати 20-й ювілей його роботи, велику увагу приділяє тому, щоб діти та молодь виросли достойними громадянами нашої країни. Сьогодні ми даруємо вам цю площадку, гарну, чи не так? (у відповідь чути дружнє дитяче «так») для того, щоб ви могли відпочивати, розвиватися, набиратися сил та знаходити нових друзів.
Керівник адміністративно-інформаційного управління ВП «Атомпроектінжиніринг» Марія Михайлівна Дубовенко:
– Від імені нашої компанії та ВП «Хмельницька АЕС» хочу привітати славутчан з тим, що у вашому місті з’явилася прекрасна та яскрава дитяча площадка. Я думаю, що й жителі інших мікрорайонів теж отримають такий дитячий куточок. Хочу побажати, щоб не одне покоління славутчан користувалися дитячим майданчиком, який стане місцем зустрічі добра, приємного спілкування, проведення різноманітних ігор та заходів, а приємне дозвілля тут проводили не лише діти, а й їхні батьки.
У рамках акції «Здоров’я дітей – наше спільне піклування» у день відкриття дитячого майданчика відбулися спортивні ігри, церемонію нагородження переможців яких провели міський голова Василь Сидор та гості. Подарунки від ДП НАЕК «Енергоатом» та УкрЯт отримали юні славутські спортсмени Сергій Кравчук, Олександр Стасюк, Юрій Кривомаз, Валентин Горох, Євгеній Кузмінчук, Владислав Гуменюк, Дмитро Калюжний, Даниїл Котюк, Дарина Шабурова та Єлизавета Заєць.
Лише одна мить – розрізання стрічки, і дорога на територію майданчика відкрита. Цим же відкрився шлях для дітлахів у справжню казку та незабутню пору дитинства. Ми ж, дорослі, проходячи повз майданчика, радітимемо щебетливому гомону дітей та їхньому сміху – адже це бавиться наше майбутнє.
Появу у місті нового дитячого майданчика із радістю прокоментували мешканці навколишніх будинків. Так, Олена Гурківська зауважила, що її півторарічній доньці безмежно цікаво гуляти на майданчику. Тим більше, що разом з батьками тут відпочивають ще й багато її ровесників, а це дає можливість для спілкування та правильного розвитку дитини. А Олена Петрова додала, що її дочка із цікавістю грається у будиночку та гойдається на каруселі. Молода мама, коли бачить як радіє її дитина на майданчику, радіє і сама.

Ольга Лиса, прес-секретар Славутського міськвиконкому

Розміщенно в Без категорії