Карпатські перемоги юних талантів Славути

6-7 липня у cелі Космач Богородчанського району, що на Івано-Франківщині, відбувся Перший Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Прикарпатські співаночки-2012», участь у якому взяли виконавці з різних областей України. Космач приймав гостей із Харкова і Луганська, Львова і Тернополя, з Чернігова і Чернівців. На пісенний конкурс, який проходив в рамках фестивалю, завітали понад 80 колективів і півсотні виконавців. А це як відомі художні колективи і солісти, митці й аматори різних жанрів, так і співаки-початківці.
Головою журі конкурсу був Народний артист України, Герой України, класик української естради Дмитро Гнатюк.
Зі Славути на фестиваль вирушили талановиті вихованці міського Палацу культури, солісти естрадної студії «Феєрверк» Божена Поліщук, Нікіта Ішмуратов, Лілія Котик та Ліана Аспіна (творчий керівник Ірина Степанівна Сакалюк). Із 7 вікових категорій фестивалю юні славутчани взяли участь у 4-х. Приємно відзначити, що наші діти представили Славуту на високому рівні, а отже і результати були достойними: Божена Поліщук (вікова категорія 5-7 р.) – ІІ-ге місце, Нікіта Ішмуратов (8-10 р.) – ІІ-ге місце, Ліана Аспіна (11-14 р.) – І-ше місце, Лілія Котик (14-16 р.) – І-ше місце.
7 липня на фінальному гала-концерті фестивалю, що відбувся на концертному майданчику в урочищі «Космачівка», всі учасники, а також гості отримали дипломи фестивалю. Шість годин поспіль, доки в горах відлунала вся програма фестивалю, люди співали й танцювали разом із учасниками свята.
Неабияк оцінили підготовку славутських представників до фестивалю інші його учасники, адже наші обдарування, крім підтвердження своїх творчих талантів, змогли ще й презентувати рідне місто. А цим довели свою ретельну підготовку до таких заходів та відповідальність у творчій роботі.
Зі слів славутських співаків, фестиваль «Прикарпатські співаночки-2012» ще більше розпалив любов до української пісні як у їх серцях, так і у серцях решти учасників.
Наостанок ще хочеться додати: приємно, коли українська пісня продовжує збирати людей і об’єднувати їх навколо колиски творчості нашого народу. І не остання заслуга у цьому належить молодим виконавцям міста Славути.

**
Подяка
Творчий керівник та вихованці естрадної студії «Феєрверк» дякують за допомогу та сприяння участі дітей у фестивалі міському голові Славути Василю Сидору, управлінню культури Славутського міськвиконкому, директору міського Палацу культури Ірині Марчук, ПП Василю Недашківсьому, народному депутату попередніх скликань Серію Буряку, директору ТОВ «Аква-Родос» Григорію Петровському та директору ПАТ «Славутський солодовий завод» Миколі Дубіні.

Розміщенно в Без категорії