До зустрічі, Веселково Республіко!

Три тижні у Славуті працював табір праці та відпочинку «Веселкова республіка» Будинку дитячої творчості, який зібрав у своїх загонах близько 130 веселих та працьовитих, дружних та активних представників славутської юні. Весь період роботи табору постійно супроводжували дітей його керівники: Людмила Задворна, Оксана Лук’янчук, Світлана Рибіцька, Вікторія Березюк, Людмила Захарчук, Людмила Романюк, Людмила Дунайчук, Тетяна Губенко; активно сприяли відпочинку також вчителі загальноосвітніх закладів міста.
І ось 18 червня дійшла до фінішу своєї роботи чергова табірна зміна. Протягом цього часу вихованці табору вміло поєднували відпочинок та працю.
Під час прощальної лінійки голови загонів «Аква-віта», «Смайл», «Бджоли», «Живчик» урочисто відрапортували про готовність до її проведення. І в останній раз для цієї веселкової зміни дзвінко лунали табірні девізи та речівки, які надавали юним трударям сил та натхнення.
Щороку з нагоди завершення роботи «Веселкової республіки» вітають таборівців із останнім днем у таборі почесні гості. Завітали до дітей міський голова Славути Василь Сидор та заступник начальника управління освіти міськвиконкому Наталія Пшетоцька. Звернулася до своїх вихованців і директор БДТ Ірина Руденко. Усі разом вони із гордістю дякували учасникам «Веселкової Республіки» за їх старання та наполегливу працю, яку вони виконували незважаючи навіть на примхи літньої погоди, а також керівникам табору, які всіляко сприяли гарному та корисному дозвіллю дітей.
Гості заходу мали можливість проглянути відео-ряд, у якому були відібрані різноманітні моменти із життя табору. Цікавого для перегляду було багато, адже за весь час перебування у «Веселковій Республіці» юні, веселі та працьовиті її учасники не лише відпочивали, а й зробили стільки корисних справ для рідного міста. За час роботи табору вони почистили від сміття мікрорайони «Сонячний» та «Військове містечко», трудилися, прибираючи лісові масиви, прибережні смуги навколо місцевих річок та багато іншого.
Традиційно у день завершення табірної зміни міський голова Василь Сидор вручив юним громадянам Славути грошові винагороди, які вони чесно заслужили своєю працею та активністю.
На святі не обійшлося і без творчих подарунків, які у вигляді музичних та танцювальних номерів підготували талановиті вихованці Будинку дитячої творчості.
На прощання учасники таборів передавали один одному живий вогонь, а разом з ним – гарні дружні побажання. Без сумніву, тепло цього вогника ще довго зігріватиме кожного з них приємними спогадами. І хоч прощатися завжди сумно, учасникам «Веселкової Республіки» немає приводу для печалі, адже закривають вони табірну зміну-2012 лише добрими справами. У свою чергу, ми цінуємо усі їхні старання та бажаємо приємного проведення часу під час літних канікул.

Розміщенно в Без категорії