Хроніка подій

28 травня відбувся стаціонарний прийом громадян міським головою Василем Сидором. П’ятнадцять славутчан звернулися із різноманітними питання, а саме: житлові питання, працевлаштування, можливості переходу на індивідуальне опалення, виділення земельної ділянки, а також питання житлово-комунальної та соціальної сфер. За підсумками розгляду усіх звернень міський голова надав роз’яснення та доручення відповідним службам для вирішення тих чи інших питань.

**
Проблеми благоустрою потрібно вирішувати спільно з громадою нашого міста! З такою метою проходять зустрічі із жителями мікрорайонів Славути. Так, минулого тижня така зустріч була проведена для славутчан, що проживають у мікрорайоні «Військове містечко». Взяли участь у ній міський голова Василь Сидор, працівники виконавчого комітету, депутати даного округу, керівники комунальних підприємств міста та їх структурних підрозділів, голови будинкових комітетів, жителі мікрорайону.
Головне завдання зустрічі полягало у тому, щоб з’ясувати, які житлово-комунальні проблеми найбільше турбують славутчан та врахувати при плануванні робіт на наступні роки. Як стало відомо, найбільше уваги жителі вулиць Ізяславської, Ярослава Мудрого та Гвардійської звертають на стан благоустрою під’їздів, будинків та прибудинкових територій, а саме: ремонт балконів, оголовків, вітражів у під’їздах, облаштування дворів лавками та місцями для відпочинку дітей, будівництва заїздів до будинків тощо.
Варто зазначити, що під час зустрічі активно обговорювалося питання самовільних забудов, де утримуються свійські тварини. Зокрема, мова йшла про те, що вони створюють для місцевих жителів незручності, порушують санітарний стан міста та псують його загальний естетичний вигляд. На що міський голова зазначив, що вирішувати дане питання потрібно, в першу чергу, мешканцям будинків та звертатися зі своїми пропозиціями до міської влади.

Розміщенно в Без категорії