Свято весни в екологічному центрі школярів

Нарешті прийшла весна! Після довгої та сніжної зими приємно вийти на вулицю й відчути подих теплої землі, запах молодої зелені. Як приємно посміхнутися променистому сонечку, замилуватися весняним співом перших птахів!
Природа відроджується… Тоненькі паростки перших весняних квітів наполегливо тягнуться до сонця. Ще трішки – і земля покриється зеленим запашним килимом. Душа співає, серце палає любов’ю до всього навкруги! А вихованці Екологічного центру школярів особливо чекають цієї пори, адже просинається матінка-природа. Весна господарює…
Святково прибрана актова зала. Стіни вкрилися плакатами із зображенням весняних краєвидів та дитячими малюнками птахів, квітів. У кошиках лежать зроблені своїми руками первоцвіти. Діти святково одягнені. Ось так розпочиналося свято зустрічі весни в Екологічному центрі школярів, яке підготували і провели вихованці гуртка «Юні друзі природи».
Ведучий свята Єрьоменко Олег розповів дітям про те, як у давнину зустрічали свято весни. Повідомив, що до найдавніших веснянок належать обрядові хороводи та співи, а також ігри, у яких висловлюється бажання прискорити прихід весни. Атмосферу весняного настрою створили вірші про цю чудову пору року у виконанні Леоненко Олександри, Коцюби Кирила, Сьомак Тетяни.
І тут в залі серед глядачів з’явилася Дівчина-Весна у святковому вбрані з квітами в руках, у ролі якої виступила Ткачук Катерина.
Потім діти співали пісні про весну, танцювали, розповідали про весняні місяці та первоцвіти нашого краю, закликали берегти і охороняти природу.
Особливо сподобалася всім присутнім пісня «Дівчина Весна» у виконанні Бухарової Юлії, Таїрової Яни, Головчак Анжели, Валентюк Іванни, Виноградової Ілони, Козелець Вікторії, Головенкової Анастасії.
На свято запросили гостей – керівників гуртків Екологічного центру, батьків, вихованців центру, які з радістю підспівували дітям та відгадували загадки про весняні квіти.
Наприкінці діти подарували усім присутнім пісню «А ми бажаємо Вам добра», і ще раз нагадали про необхідність не нищити перші весняні квіти, берегти рідну природу.
Директор Екологічного центру Прокопчук Ірина Леонідівна подякувала всім організаторам, учасникам і гостям свята.
Отож, жодного байдужого в залі не залишилося, про що свідчили посмішки та гарний настрій глядачів, яким вихованці гуртка «Юні друзі природи » подарували справжнє свято.

Керівник гуртка «Юні друзі природи»
Нікітчук Т.О.

Розміщенно в Без категорії