Офіційно

22 березня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Славутської міської ради. Члени виконкому розглядали проекти рішень, що стосуються різних сфер життєдіяльності міста. Зокрема, з метою вирішення житлових питань громадян, які потребують покращення житлових умов, було прийнято рішення про переведення нежитлового приміщення по вул. Лісна, 1 у житлове приміщення. Разом з тим, члени виконкому затвердили наглядову раду у сфері розподілу соціального житла, головне завдання якої – забезпечення права соціально незахищених категорій громадян міста на отримання житла та контроль над розподілом соціального житла.
З метою врегулювання покращення обслуговування користувачів громадським транспортом у місті Славута члени виконавчого комітету вирішили встановити автобусну зупинку по вул. Кн. Сангушків та внести змін до графіку руху на автобусних маршрутах загального користування в м. Славута.
Були прийняті рішення щодо надання дозволів фізичним особам-підприємцям на погодження режиму роботи об’єктів підприємницької діяльності; виділення коштів з Цільового фонду Славутської міської ради, зокрема, на виконання робіт по створенню робочого проекту та експертизу робочого проекту щодо утеплення контуру будівлі НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія» № 5, інше; затверджено заходи щодо забезпечення виконання показників доходної частини, економного та раціонального використання коштів державного та місцевих бюджетів по місту Славута у 2012 році; затверджено план роботи виконавчого комітету на ІІ-й квартал 2012 року. Розглянуто питання щодо подання клопотання про представлення до нагороди почесним званням «Мати-героїня» Галину Іванову. Також членами виконкому затверджено вимоги до ескізу намірів забудови земельних ділянок та вимог до містобудівного розрахунку, прийнято рішення про створення комісії по передачі газопроводу ПрАТ «Славутський пивоварний завод» в комунальну власність міста з наступною передачею на баланс Славутській філії ПАТ «Хмельницькгаз», передачу зовнішніх інженерних мереж; затверджено акт обстеження зелених насаджень (дерев), що підлягають видаленню по м. Славута.
Крім того, порядок денний засідання включав питання, що стосуються житлової сфери, захисту прав неповнолітніх, питання щодо надання матеріальної допомоги та допомоги на поховання; видачу свідоцтва на право власності; організаційні питання, спрямовані на оперативну роботу у разі виникнення надзвичайних ситуацій, будівельні та інші питання.
Зі всіма рішеннями виконавчого комітету Славутської міської ради за 22 березня 2012 року ви можете ознайомитися на офіційному веб-сайті міста – www.slavua-mvk.info

Розміщенно в Без категорії