Інформація про засідання міської міжвідомчої координаційно- методичної ради з правової освіти населення

24 лютого у приміщенні виконавчого комітету міської ради відбулося планове засідання Славутської міської міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення під головуванням заступника міського голови Галини Фурманчук.
Одними із основних завдань Ради є визначення шляхів, механізмів та способів вирішення проблемних питань з правової освіти населення міста та надання методичної допомоги структурним підрозділам міської ради, територіальним підрозділам центральних органів виконавчої влади, об’єднанням громадян, навчальним закладам та закладам культури, засобам масової інформації, іншим підприємствам, установам, організаціям міста щодо організації заходів, спрямованих на підвищення правосвідомості та правової культури населення.
Членами Ради було обговорено та затверджено План-графік засідань Ради на перше півріччя 2012 року. Так, було вирішено проводити засідання щомісячно та визначено орієнтовний перелік планових питань, що будуть розглянуті на цих засіданнях.
Крім цього, було вирішено провести на теренах міста Славута в період з 28 лютого по 8 березня цього року декади правових знань з нагоди Міжнародного Дня прав жінок і миру. В рамках Декади заплановано роботу виїзних консультативних пунктів та прямих телефонних ліній по наданню безоплатної правової допомоги населенню, виступи у засобах масової інформації із актуальних питань захисту прав жінок та гендерної рівності в Україні, проведення правоосвітніх заходів у навчальних закладах, тощо
Заходи, які проводитимуться в рамках Декади правових знань, буде висвітлено додатково.
На наступному засіданні координаційної Ради, що відбудеться 22 березня 2012 року, будуть обговорені наступні питання: Про результати проведення декади правових знань з нагоди Міжнародного Дня захисту прав жінок і миру; Про виконання заходів Програми правової освіти населення міста Славути на 2011-2015 роки у 2011 звітному році; Про взаємодію із місцевими засобами масової інформації щодо правороз’яснювальної роботи серед населення.

Начальник Славутського
міськрайонного управління юстиції Олександр Мельник

Розміщенно в Без категорії