Змагання зі спортивного туризму

Наприкінці січня в спортивно-тренувальному комплексі загону державної пожежної охорони-1 МНС України міста Нетішина вже втретє був проведений відкритий Кубок Хмельницької області з пішохідного туризму серед юнаків у закритих приміщеннях.
Загальне керівництво підготовкою та організацією змагань здійснювало управління у справах сім’ї, молоді та спорту Хмельницької ОДА, а безпосереднє його проведення – Хмельницька обласна федерація спортивного туризму за сприяння Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.
Кубок «Північ Хмельниччини» набуває все більшої популярності серед юних туристів, і не тільки в нашій області. На початку спортивного сезону такі змагання проводяться лише в декількох областях України. Це дає можливість перевірити готовність юних спортсменів до головних стартів – Чемпіонатів області та України, а також отримати необхідний досвід, який не замінять самі ретельні тренування.
Цього року для участі у Кубку прибуло понад 200 учасників у складі 30 команд (20 команд з районів та міст Хмельниччини, 10 – з інших областей України).
Змагання проводились серед команд двох вікових груп – старшої та молодшої – на дистанціях "Смуга перешкод (зв’язки)" та "Індивідуально-командна смуга перешкод".
Приємно відзначити, що на дистанції "Смуга перешкод (зв’язки)" в особистій першості серед чоловічих зв'язок молодшої вікової групи третє місце посіли гуртківці Славутського міського центру туризму і краєзнавства Скомароха Юрій та Тарадайник Влад, учні 7 класу НВК «ЗОШ І-ІІІст, гімназія» (тренер Лук'янчук О.В.).

А.Слівіна, інструктор по туризму МЦТК

Розміщенно в Без категорії