На зустріч новому навчальному року

НВО № 2 «Дошкільний заклад – початкова школа» працює уже 6 років, і кожного року вихованці закладу спостерігають приємні зміни. Поступово завдяки піклуванню міської ради, управлінню освіти, батьків та працівників освітній заклад було огороджено, облаштовано ігровий та спортивний майданчики, оформлено класні кімнати, дошкільні групи та багато іншого.
Взимку за сприяння міської влади та допомоги батьків заклад мав прекрасну нагоду замінити 17 дерев’яних віконних блоків на енергозберігаючі, що дало змогу утеплити приміщення закладу.
На сьогодні у закладі завершується ремонт вестибюлю, зроблено підвісну стелю, замінено освітлення. Керівництво «Славутського райавтодору» та представник батьківського колективу В. Дзюба допомогли у вивозі будівельного сміття з території закладу.
Першокласників чекає нова туалетна кімната із сучасними перегородками, на облаштування якої були виділені кошти з міського бюджету, а у придбанні необхідних матеріалів допомогли батьки. Виконали ремонтні роботи працівники НВО А. Путнік та В. Нечай.
Крім того, завдяки коштам з міського бюджету були придбані дитячі ліжечка, комплекти постільної білизни, подушки та матраци.
Серед виконаного – проведення ремонтних робіт у класних кімнатах, дошкільних групах, придбання жалюзі у 2 – 4 класах, що було зроблено завдяки зусиллям батьків та педагогічного колективу. Усе це задля однієї мети – покращити умови для виховання та навчання маленьких славутчан у новому навчальному 2011 – 2012 році в НВО №2 «Дошкільний заклад – початкова школа».

С. Владімірова, директор НВО № 2

Розміщенно в Без категорії