Виконавчий комітет Славутської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної головного спеціаліста відділу з питань державної реєстрації.

      Вимоги до кандидатів:

   – громадянство України;

   – вища освіта за спеціальністю правознавствоза освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;

    – стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі  не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше     3 років;

    – досконале володіння державною мовою, основами діловодства, вміння працювати на  комп’ютері, знання програмних засобів.

  Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

   – заява про участь у конкурсі;

 – особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

 – дві фотокартки розміром 4х6 см;

 – копія документа, який посвідчує особу (паспорта); копія документів про освіту,  підвищення кваліфікації, присудження наукового ступеня, засвідчені нотаріально чи в іншому, встановленому законодавством порядку;

    -декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».     

      -копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Сертифікат про підтвердження професійної компетентності у сфері державної реєстрації є обов’язковим документом для призначення особи на посаду головного спеціаліста відділу з питань державної реєстрації.

Термін подання документів – 30 днів з дня опублікування оголошення.

Для ознайомлення з переліком питань та отримання додаткової інформації щодо умов конкурсу, функціональних обов’язків, умов оплати праці звертатись у виконавчий комітет Славутської міської ради кабінет №14. Адреса:30000, м. Славута, вул. Соборності, 7, телефон для довідок: 7-08-67.