ТОП ПОДІЇ ОСІННІХ КАНІКУЛ ЦТК

Здається нещодавно розпочався новий навчальний рік в Центрі туризму і краєзнавства, а наші гуртківці продовжують радувати своїми перемогами та здобутками. З метою пропаганди здорового способу життя, відпрацювання практичних вмінь та навичок гуртківців, самовдосконалення та самовираження юних туристів, під час осінніх канікул адміністрацією ЦТК було проведено ряд заходів : міжгурткові змагання зі спортивного туризму, тренувальні збори юних рятувальників «Школа безпеки» та виховний захід «Нам війна лягла на плечі тягарем важких доріг…».
До 70-ти річчя звільнення України від німецько – фашистських загарбників гуртківцям ЦТК був проведений виховний захід «Нам війна лягла на плечі тягарем важких доріг…». Під час якого учасники заходу пройшли шляхами Великої Вітчизняної війни та згадали подвиг та імена земляків, полеглих у 1941 – 1945 рр.
Протягом вересня – жовтня юні краєзнавці відвідали меморіали та пам’ятники бойової слави. Матеріали, зібрані учасниками під час екскурсій та краєзнавчих досліджень, оформлені в збірку спогадів славутчан «Пам’ять фронтових доріг» та фотоальбом пам’ятних місць м. Славути «Відлуння війни…», що передані для участі в обласному етапі Туристської естафети пам’яті.
Кер. гуртка Марусияч Л.В.

Міжгурткові змагання зі спортивного туризму відбулись 29 жовтня на базі ЦТК та проводились в двох вікових групах : молодша і середня, окремо серед дівчат та хлопців. Учасниками змагань стали 28 гуртківців. Юні туристи мали можливість спробувати себе в особистій смузі перешкод, в ході якої діти долали різні етапи: умовний яр, траверс скельної ділянки, спуск по схилу, рух по жердинах.
За результатами змагань учасники отримали такі призові місця :
Молодша вікова група
Дівчата : І – Дубова Іванна , ІІ – Шпаченко Анастасія, ІІІ – Кирилюк Іванна та Лук’янчук Яна.
Хлопці: І – Федорчук Іван, ІІ – Парфенюк Олександр, ІІІ – Семенюк Даніель.
Середня вікова група
Дівчата : І – Новза Юлія, ІІ – Куц Анастасія, ІІІ – Кравчук Аліна.
Хлопці : І – Лук’янчук Ілля, ІІ- Гуменюк Олександр, ІІІ – Жигадло Олексій.
Супер фінал змагань проходив на скеледромі ЦТК, де за перемогу боролись дівчата проти хлопців. Абсолютними чемпіонами стали : І – Куц Анастасія, ІІ – Новза Юлія, ІІІ – Кравчук Аліна.
Всі переможці були нагороджені грамотами та медалями. Маємо надію, що в майбутньому наші гуртківці достойно представлятимуть наше місто на регіональних, обласних та Всеукраїнських змаганнях.
Тренер Вакульчук К.Г.

***
Ще однією цікавою подією для гуртківців ЦТК стали тренувальні збори юних рятувальників «Школа безпеки» (тренер Лук’янчук О.В.), які відбулись 30 жовтня на базі Славутської ДСНС – 18 (пожежна частина). Під час даного заходу діти мали можливість відпрацювати дії у разі надзвичайних ситуацій: рятування та евакуація потерпілого зі зруйнованої будівлі та зони ураження. Вони змогли відчути атмосферу небезпечного середовища, тому й працювали швидко, відповідально та наполегливо.
Без сумніву, наші гуртківці змогли відчути себе справжніми рятувальниками та неодмінно переконались у тому, що дані знання важливі та знадобляться їм у повсякденному житті. Найкращими виявились такі туристи : Скомороха Ю., Прокопчук Г. (НВК «ЗОШ І-ІІІ т.., гімназія»), Ворощук Р. (ЗОШ І-ІІІ т.. № 6)
Методичний супровід тренувальних зборів забезпечив начальник міського навчально – консультаційного центру цивільного захисту населення Гуцалюк В.В.
Також висловлюємо слова подяки начальнику Славутської ДСНС – 18 Сампіру А.М. за надання бази для тренувань юних туристів – рятувальників!
Тренер Лук’янчук О.В.

Адміністрація ЦТК

Розміщенно в Без категорії