Повідом про корупцію

Повідомити про корупційне правопорушення
Відповідно до частини 4 статті 53 Закону України «Про запобігання корупції» органи місцевого самоврядування забезпечують умови для повідомлень їх працівниками про порушення вимог цього Закону іншою особою, зокрема через спеціальні телефонні лінії, офіційні веб-сайти, засоби електронного зв’язку.

Розпорядженням міського голови від 26.04.2018 р. №90/2018-р «Про забезпечення умов для внесення повідомлень про корупцію» визначено забезпечити умови працівникам виконавчого комітету Славутської міської ради для повідомлення (в тому числі анонімно) про факти підбурення їх до вчинення корупційних правопорушень або вчинення іншими працівниками чи особами корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень шляхом створення:
– електронної пошти: slanticorruption@gmail.com;
– рубрики антикорупційна політика/повідомлення про корупцію на офіційному веб-сайті Славутської міської ради та її виконавчого комітету.
Забезпечити прийом повідомлень про корупцію від працівників виконавчого комітету Славутської міської ради через зазначену вище електронну пошту, рубрику та через телефонну лінію – (03842)2-36-71 згідно з режимом роботи: понеділок – четвер: з 8-ї год. до 17 год. 15 хв., п’ятниця: з 8-ї год. до 16 год. з щоденною перервою з 12 год. до 13 год.

Інформація у повідомленні має містити одну або декілька з таких ознак:
• порушення обмежень щодо отримання подарунка, передбачені статтею 23 Закону;
• запобігання та врегулювання конфлікту інтересів;
• порушення встановлених Законом обмежень щодо одержання пільг, послуг і майна органами державної влади та органами місцевого самоврядування;
• порушення вимог щодо обмеження спільної роботи близьких осіб, передбачені статтею 27 Закону;
• порушення вимог стосовно обмеження щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності, передбачені статтею 25 Закону;
• недотримання актів законодавства з питань етичної поведінки;
• порушення вимог фінансового контролю, передбаченого статтями 45-46, 48-52 Закону;
• порушення, пов’язані з організацією роботи із запобігання і виявлення корупції;
• порушення вимог проведення спеціальної перевірки, передбаченої статтею 56 Закону;

УВАГА! Повідомлення підлягають розгляду за наявності таких реквізитів:
• прізвища, ім’я, по батькові особи, яка ймовірно вчинила правопорушення, її посада та місце роботи;
• тексту повідомлення, що містить інформацію про факти вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, іншого порушення Закону, яка може бути перевірена;
• прізвища, ім’я, по батькові, адреси, контактного телефону, електронної адреси та підпису особи, яка надіслала повідомлення (автор повідомлення).
Звертаємо увагу, що повідомлення, які надходять на електронну пошту направляються з підписом у сканованому вигляді.
Зразок форми Повідомлення про корупцію*
Зразок форми Анонімного повідомлення про корупцію*
Вимоги до анонімних повідомлень про корупцію та порядок їх розгляду визначаються частиною п’ятою статті 53 України «Про запобігання корупції».

Електронне повідомлення про корупцію

 
П.І.Б. *:


Поштова адреса:


Телефон *:


Електронна адреса *:


Текст звернення *: