У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ СЛАВУТСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОТГ АКТИВНО ГОТУЮТЬСЯ ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Незважаючи на те, що через карантин навчання учнів проходило дистанційно, це не стало приводом для педагогічних колективів розслабитися, а навпаки, користуючись відсутністю у закладах  дітей, освітяни активно облаштували території та проводять поточні ремонтні роботи.

З метою ознайомлення підготовки закладів загальної освіти до нового навчального року, 3 червня міський голова Василь Сидор разом із начальником управління освіти Ельмірою Перепелицею відвідали ЗОШ № 4, ЗОШ № 6 та НВК «СЗОШ, ліцей «Успіх».  

Так, у ЗОШ № 6 проводять ремонт коридору приміщення початкової школи; активно «кипить» робота у ЗОШ № 4. У НВК «СЗОШ, ліцей «Успіх», який є пунктом проведення ЗНО, проводить облаштування плиткою частини коридорів 2-го та 3-го поверхів.

Для ЗОШ № 4, ЗОШ № 6 та НВК «СЗОШ, ліцей «Успіх» закупили сучасні мільтиборди. Таке багатофункціональне обладнання придбали також для ЗОШ № 1 та НВК «ДНЗ-ЗНЗ І ст., гімназія».

«Великий обсяг робіт нам вдалося виконати у попередні роки – капітально відремонтувати харчоблоки, закупити сучасне кухонне обладнання, провести заміну дверей і вікон. Наразі у пріоритеті – забезпечити необхідні умови для навчання дітей початкової школи у всіх закладах загальної освіти нашого міста. Крім того, у комплексі планувати ремонти дахів освітніх закладів, їх утеплення тощо», – наголошує міський голова Василь Сидор.

Пресслужба Славутського МВК

One thought on “У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ СЛАВУТСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОТГ АКТИВНО ГОТУЮТЬСЯ ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Comments are closed.