У САДОК – ЗА НОВИМИ ПРАВИЛАМИ

Із поступовим послабленням карантину дозволено відкриватися закладам дошкільної освіти.

Оскільки у Славутській міській ОТГ епідситуація спокійна, сьогодні, 4 червня, на засіданні виконавчого комітету Славутської міської ради прийнято рішення про відновлення роботи дошкільних закладів, але за умови дотримання певних карантинних вимог.

Аби перевірити готовність славутських дитсадків до відкриття міський голова Василь Сидор разом із начальником управління освіти Ельмірою Перепелицею та заступником міського голови Ігорем Піголем відвідали ряд дитячих садочків та поспілкувалися із педагогічними колективами дошкільних закладів.

«Наразі планується відкриття 5-ти закладів дошкільної освіти, яке буде відбуватися поступово: з 9 червня свої двері відкриють ДНЗ № 2 «Подоляночка», ДНЗ № 9 «Теремок» та ДНЗ № 4 «Сонечко»; з 15 червня –  ДНЗ № 6 «Золота рибка», з 18 червня прийме дітей ДНЗ № 3 «Росинка», – зазначила Ельміра Перепелиця. «Керівники закладів провели опитування потреби у відвідуванні закладів дошкільної освіти. Поки що передбачається функціонування 25-ти груп. На першому етапі групи будуть сформовані у кількості 10 дітей. У разі, якщо протягом першого тижня роботи садків все пройде вдало, тоді кількість дітей у групах буде збільшена до нормативної. Оскільки головне завдання, над яким сьогодні працюють працівники закладів дошкільної освіти – забезпечення здорових і безпечних умов як для дорослих, так і для дітей, з цією метою було закуплено достатню кількість санітайзерів, дезинфікуючих та миючих засобів, розроблено і затверджено режими провітрювання груп тощо. Батькам же  дозволено приводити дітей та передавати їх вихователю на подвірʼї закладу, не заходячи до приміщення садочку, а сама кількість груп розрахована таким чином, що б вони мали змогу заходити до закладу з окремого входу. Як для батьків, так і для вихователів обовʼязковим є масковий режим».

За словами завідувача ДНЗ № 9 «Теремок» Віти Шитманюк, у закладі буде працювати 4 групи, які відвідуватимуть по 10 дітей, проте бажаючих є більше. Якщо все буде добре, то згодом кількість дітей у групах будуть корегувати.

Міський голова Василь Сидор:

  • Для того, щоб виконати поставлені санітарні вимоги, із міського бюджету було виділено додаткові кошти для забезпечення дошкільних закладів необхідними засобами. Приємно бачити позитивний настрій вихователів. На жаль, поки що дитячі садки не зможуть прийняти всіх охочих, а лише тих дітей, батьки, яких працюють. Але будемо надіятися, що невдовзі групи у дошкільних закладах зможуть повноцінно заповнитися своїми вихованцями, а самі садочки будуть працювати не регіонально, а в масштабах міста.  

Крім того, завершуються останні приготування до прийому вихованців у ДНЗ № 6 «Золота рибка», де планують відкрити 6 груп. Для цього колектив закладу провів копітку роботу із підготовки групових кімнат, актового залу, подвірʼя, закуплено всі необхідні засоби для безпечного перебування дітей та роботи працівників.   

Колективи закладів дошкільної освіти дуже скучили за своїми вихованцями і з нетерпінням чекають зустрічі.

Пресслужба Славутського МВК

One thought on “У САДОК – ЗА НОВИМИ ПРАВИЛАМИ

Comments are closed.