www.slavuta-mvk.info - Реєстрація

Реєструючись на форумі “www.slavuta-mvk.info” (надалі “ми”, “наш”, “www.slavuta-mvk.info”, “https://slavuta-mvk.gov.ua/forum”), ви підтверджуєте свою згоду з наступними умовами: 1.Вкладайте зміст у ваш допис. Допис повинен містити в собі смислове навантаження. Намагайтесь при використані дописів на зразок: ОК, так, ні, згідний, +1, LOL і тому подібне аргументувати Вашу відповідь. 2.Поважайте співрозмовників, авторів дописів, статей. Кожна людина має право на свою думку. Обговорюється перш за все не автор, а його допис. Ставтесь з повагою до автора, навіть якщо вам зовсім не подобається те, що він написав. Образи і провокаційні висловлювання, які зачіпають гідність людини не допустимі. Якщо вам дуже кортить зясувати особисті стосунки з автором — робіть це особисто, а не в публічний спосіб — це нікому не цікаво. 3. Дописувач повинен дотримуватись теми в дискусії. Якщо допис виник на ґрунті допису з цієї теми, але не стосується конкретно її, то, можливо, він заслуговує на окрему дискусію, статтю, в якій буде процитовано оригінальний допис чи дискусію, статтю. 4.Старайтесь по можливості аргументувати свою думку в дописі. Якщо думка є особистою, субєктивною, то варто про це попередити інших відвідувачів. 5.Не використовуйте лайки, не зловживайте сленгом та жаргонізмами. Памятайте: лайка — це останній аргумент, якщо ви опускаєтесь до цього рівня, значить вам більше нічого сказати. Сленг та жаргонізми ускладнюють розуміння тексту відвідувачами. 6. Не розміщуйте у форумі статті, великі матеріали, що передруковані з інших сайтів, новини, прес-релізи, нормативні акти у повному обсязі. Краще розмістити посилання на відповідний матеріал і його назву. При бажанні можна додати короткий опис чи зміст матеріалу та/або цитату, яка стосується даного обговорення. Правила форуму обовязкові для виконання всіма учасниками форуму, в тому числі адміністраторами та модераторами форуму. Правила можуть змінюватись. У випадку зміни правил користувачів буде повідомлено про ці зміни в службовому розділі форуму присвяченому правилам. . Якщо ви не погоджуєтесь з ними, будь-ласка, не заходьте і/або не користуйтесь “www.slavuta-mvk.info”. Ми залишаємо за собою право змінювати ці правила будь-коли, і зробимо усе для того, щоб проінформувати вас про це, однак з вашої сторони було б розумно переглядати періодично цей текст на предмет змін, оскільки користування форумом “www.slavuta-mvk.info” після оновлення чи виправлення умов користування означає вашу згоду з ними.

Наші форуми працюють на базі скрипта phpBB (надалі “вони”, “їхнє”, “програмне забезпечення phpBB”, “www.phpbb.com”, “phpBB Group”, “phpBB Teams”), яке є рішенням для створення форумів, яке випущене за ліцензією “General Public License” (надалі “GPL”) і може бути завантаженим з сайту www.phpbb.com. Обмеження ліцензії GPL для програмного забезпечення phpBB суворо пов'язані з організацією і підтримкою інтернет-дискусій і не впливають на те, що дозволяється/забороняється адміністрацією чи на поведінку в них. Для додаткової інформації про phpBB, будь-ласка, перегляньте: http://www.phpbb.com/.

Ви погоджуєтесь не розміщувати образливі, непристойні, вульгарні, наклепницькі, ненависні, погрозливі, порнографічні та інші матеріали, які можуть порушувати закони вашої країни, країни, яка надає послуги хостингу для форуму “www.slavuta-mvk.info” чи міжнародне право. Такі дії можуть призвести до негайної і постійної відмови у доступі до форуму, при цьому ваш інтернет-провайдер буде повідомлений про це, якщо ми будемо вважати це за необхідне. IP-адреси усіх повідомлень зберігаються для забезпечення проведення такої політики. Ви погоджуєтесь, що адміністратори “www.slavuta-mvk.info” мають право видаляти, редагувати, переносити та закривати будь-яку тему в будь-який час на свій розсуд . Як користувач ви погоджуєтесь, що уся інформація введена вами буде зберігатись в базі даних. Хоча ця інформація не буде відкрита третім особам без вашої згоди, ні адмністрація “www.slavuta-mvk.info”, ні phpBB не буде нести відповідальність за будь-які дії хакерів, які можуть призвести до несанкціонованого доступу до неї.

 
cron