ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Рішенням Славутської міської ради від 15.05.2020 № 12-51/2020 доповнено Перелік об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації, наступними об’єктами:

№ з/пНазва об’єктаПлоща об’єкта, кв.мАдреса об’єктаНайменування балансоутримувача комунального майна, код за ЄДРПОУ
1.Нежитлове приміщення33,5Хмельницька обл., м. Славута, вул. Церковна, 34Комунальне підприємство «Славутське житлово-комунальне об’єднання», код за ЄДРПОУ 34432514
2.Нежитлове приміщення13,1Хмельницька обл., м. Славута, площа Тараса Шевченка, 8аКомунальне підприємство «Славутське житлово-комунальне об’єднання», код за ЄДРПОУ 34432514

Повідомляємо, що 22.06.2020 р. відбудуться електронні аукціони для продажу зазначених об’єктів комунальної власності.

Читати далі…

ОПЕРАТИВНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Станом на 29 травня одужали 3 пацієнти Славутської ЦРЛ (один з м.Нетішин та двоє з Летичівського району), які мали діагноз COVID-19 та потребували гемодіалізу. Одужання підтверджено двома поспіль негативними ПЛР-тестами.

З понеділка, 1 червня, відновлюється попередній графік роботи відділення гемодіалізу Славутської ЦРЛ .

ПІДПРИЄМЕЦЬ ВІДКЛИКАВ СВОЮ ІНВЕСТИЦІЙНУ ПРОПОЗИЦІЮ

29 травня до міськвиконкому надійшла заява від славутського підприємця Олега Бончука, який, нагадаємо, звернувся до міської ради із інвестиційною пропозицією, а саме – будівництво сучасного закладу сімейного типу (заявлено про створення нових 10 -14 робочих місць) на земельній ділянці, що знаходиться на перехресті вулиць Я.Мудрого та Соборності наступного змісту:

Читати далі…

МІСЬКИЙ ГОЛОВА ВАСИЛЬ СИДОР ВКОТРЕ ПІДНІМАЄ ПРОБЛЕМИ ГРОМАДИ

Сьогодні, 28 травня, у приміщенні Хмельницької обласної державної адміністрації відбулася відеонарада, ініційована представниками міжфракційного депутатського об’єднання «За Хмельниччину» (куди входять 12 народних обранців краю) із мерами міст обласного значення Хмельниччини за участю керівництва ОДА.

Читати далі…

ВІДСТОЮЮЧИ СТАТУС РАЙОННОГО ЦЕНТРУ

Виконавчим комітетом Славутської міської ради на виконання рішень Славутської міськради було направлено наступні листи щодо визначення адміністративного центру субрегіонального рівня (регіону) півночі Хмельницької області у місті Славута:

Читати далі…

ЗЕЛЕНІ ЗОНИ ВІДПОЧИНКУ СЛАВУТИ: ПРО ЗРОБЛЕНЕ ТА МАЙБУТНІ ПЛАНИ

Наявність зелених насаджень у населених пунктах відіграє важливу роль у забезпеченні комфортного та сприятливого для людини середовище проживання.

Читати далі…

«ПРО ЧАСТКОВЕ ПОСЛАБЛЕННЯ КАРАНТИННИХ ЗАХОДІВ НА ТЕРИТОРІЇ СЛАВУТСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОТГ» – РІШЕННЯ ВИКОНКОМУ

Рішення виконавчого комітету Славутської міської ради від 27.05.2020 року, № 162 «Про часткове послаблення карантинних заходів на території Славутської міської ОТГ»

Читати далі…

Інформування про початок розгляду петиції

На виконання п. 13 Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Славутській міській раді, затвердженого рішенням міської ради від 27.11.2015 р. № 18-2/2015, зі змінами та доповненнями, інформуємо про початок розгляду електронної петиції «Про надання офіційного статусу  скверу земельній ділянці на перехресті вулиць Соборності та Ярослава Мудрого», яка станом на 26.05.2020 року набрала необхідну кількість голосів на її підтримку.