ДО СЛАВУТСЬКОГО СУДУ НАДІЙШЛО ТРИ АДМІНПРОТОКОЛИ ЩОДО ПОРУШЕННЯ КАРАНТИНУ

До Славутського міськрайонного суду надійшло три адміністративні протоколи про правопорушення, передбачені частиною 1 статті 44-3 КУпАП України (порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами).

Читати далі…

ТОРГІВЛЯ ОНЛАЙН

На сайті створено нову рубрику «ТОРГІВЛЯ ОНЛАЙН»

Дану рубрику створено для підприємців, які на вимогу чинного законодавства, змушені були на час карантину закрити свої торговельні заклади та почали здійснювати торгівлю дистанційно (за телефонами, через інтернет-ресурси).

Читати далі…

В РАЗІ ПОТРЕБИ СЛАВУТСЬКА ЦРЛ ПРИЙМАТИМЕ ПЕРШУ ХВИЛЮ ХВОРИХ НА КОРОНАВІРУС

В Україні визначили 240 медичних закладів, до яких госпіталізуватимуть хворих на COVID-19. Про це повідомляють у Міністерстві охорони здоров’я.

Читати далі…

ЩО НОВОГО У МІСТІ

Працівниками КП «Славута-Сервіс» проводяться різноманітні роботи, серед них – ямковий ремонт дорожнього покриття, планування узбіччя на вул. Острозька, будівництво вуличних мереж на вул. Козацька (у районі ПрАТ «Геберіт»), зрізання аварійних дерев на вул. Я. Мудрого.

Читати далі…

РОБОТИ КП «СЛАВУТСЬКЕ УВКГ» ЗА ПЕРІОД 23.03.2020-30.03.2020р.

1. На провулку Робітничому проведено заміну тридцяти метрів стальної труби підвідного водопроводу діаметром 25 мм. на трубу діаметром 32 мм. ПВХ (полівінілхлоридну).

Читати далі…