НА ЗУСТРІЧІ З НАРОДНИМ ДЕПУТАТОМ


Сьогодні, 28 лютого, народний депутат України від 190 виборчого округу Олексій Жмеренецький зустрівся із славутською громадськістю, представниками виконавчого комітету, депутатського корпусу, громадських організацій, керівниками комунальних підприємств та установ тощо.

Читати далі…

ЩО РАНІШЕ: ДОРОГИ ЧИ КОМУНІКАЦІЇ?

Жити у місті, де 100% відремонтовані та побудовані дороги і тротуари, – це мрія мало не кожного містянина і не лише у Славуті. Про те, чи можливо вирішити існуючі проблеми раз і назавжди та де місту брати гроші на благоустрій, ми запитали нашого міського голову Василя Сидора і почули наступне.

Читати далі…

МІСЬКИЙ ГОЛОВА ВЗЯВ УЧАСТЬ У СЕЛЕКТОРНОМУ ОНЛАЙН-ЗАСІДАННІ

26 лютого міський голова Василь Сидор взяв участь в онлайн-засіданні комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням керівництва Хмельницької обласної державної адміністрації.

Читати далі…

У СЛАВУТІ РЕАЛІЗУЮТЬ НОВІ МАСШТАБНІ ПРОЄКТИ

Днями у міськраді відбулася чергова робоча нарада за участю міського голови Василя Сидора, представників виконавчого комітету та керівників комунальних підприємств міста із проєктантом з м. Рівне Юрієм Муляром (ТОВ «Грандпроектбуд»). 

Читати далі…

ЧЕРЕЗ КОНСЕНСУС – ДО ЗМІН У КОНСТИТУЦІЮ УКРАЇНИ ЩОДО ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ

фото 1

Сьогодні, 25 лютого, у м. Київ міський голова Славути, голова Хмельницького регіонального відділення АМУ Василь Сидор бере участь у презентації плану публічних обговорень змін до Конституції України в частині децентралізації влади, змін до законодавства щодо повноважень та захисту прав місцевого самоврядування в Україні і реалізації адміністративного нагляду за органами місцевого самоврядування.

Читати далі…

БЕЗПЕКА СУСПІЛЬСТВА – НАЙГОЛОВНІША МЕТА ВПРОВАДЖЕННЯ ПРОБАЦІЇ В УКРАЇНІ

З нагоди 5-ї річниці Закону України «Про пробацію», 25 лютого працівниками Славутського міськрайонного відділу з питань пробації було проведено робочі зустрічі з працівниками територіального центру соціального обслуговування, поліції, служби у справах дітей, бюро правової допомоги та іншими партнерськими організаціями задля інформування та популяризації діяльності органів пробації.

Читати далі…

АМУ ПРЕЗЕНТУВАЛА КОНЦЕПЦІЮ ЗМІН ДО КОНСТИТУЦІЇ ЩОДО МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ТА ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВЛАДИ І ПРОПОЗИЦІЇ ДО ПРОЄКТУ ЗАКОНУ

Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан наголосив: «Асоціація міст України на сьогодні єдина, хто підготував як концептуальне бачення, так і текстові пропозиції до законопроєкту конституційних змін щодо місцевого самоврядування та територіальної організації влади.

Читати далі…

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ НА КВАРТИРНОМУ ОБЛІКУ!

Для проведення переєстрації громадян, які перебувають на квартирному обліку у  виконавчому комітеті Славутської міської ради відділ приватизації житла та комунального майна виконавчого комітету Славутської міської ради нагадує про обов’язкове щорічне поновлення документів.

Читати далі…

ГРОМАДЯНАМ – ВІЛЬНИЙ ДОСТУП ДО ВОДОЙМ: НАГАДУЄМО ПРО ЗАКОН

Нагадуємо громадянам, що 29 жовтня 2019 року Верховна Рада підтримала закон № 233-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення безперешкодного доступу громадян до узбережжя водних об’єктів для загального водокористування».

Читати далі…

ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ АКТА ОБСТЕЖЕННЯ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ (ДЕРЕВ), ЩО ПІДЛЯГАЮТЬ ВИДАЛЕННЮ В М.СЛАВУТА

20 лютого виконавчим комітетом Славутської міської ради прийнято рішення № 57 «Про затвердження акта обстеження зелених насаджень (дерев), що підлягають  видаленню в м. Славута» наступного змісту.

Читати далі…

СЛАВУТА ЗА ТИЖДЕНЬ

24 лютого у виконавчому комітеті Славутської міської ради відбулася чергова оперативна нарада із керівниками комунальних підприємств та установ міста, під час якої міські служби звітували про хід виконання робіт протягом минулого тижня, інформували про головні події, спільно обговорювали проблемні питання та плани на наступний період.  

Читати далі…

ЩОДО НЕОБХІДНОСТІ ОХОРОНИ ТА ЗБЕРЕЖЕННЯ ПРИРОДНО-ЗАПОВІДНИХ ОБ’ЄКТІВ

Парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення – такий статус присвоєно парку «Славутський» ще в 1969 році з метою збереження старовинного парку, закладеного ще наприкінці 19 століття. Цей заповідний об’єкт входить до складу природно-заповідного фонду України.

Читати далі…