ШАНОВНІ СЛАВУТЧАНИ!

20 лютого об 11.30, з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні, біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні (вулиця Я.Мудрого) відбудеться мітинг – реквієм.

Запрошуються усі небайдужі.

Оргкомітет

ПЕТИЦІЮ ПІДТРИМАНО

Славутська міська рада підтримала електронну петицію «Про призначення зупинки потяга Інтерсіті+ Львів-Дарниця на ст. Славута-1», яку було розглянуто на сесії міськради, що відбулася 14.02.2020 р.

Читати далі…

Публічне оголошення

На виконання вимоги частини 18 статті 23-1 Закону України «Про звернення громадян», пункту 4 рішення Славутської міської ради «Про розгляд електронної петиції «Про призначення зупинки потяга Інтерсіті+ Львів-Дарниця на ст. Славута-1» від 14.02.2020 року №29-49/2020, оголошую про підтримку електронної петиції «Про призначення зупинки потяга Інтерсіті+ Львів-Дарниця на ст. Славута-1» від 27.01.2020 р. №1.

ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ ЧЕРЕЗ КОНСТРУКТИВНИЙ ДІАЛОГ

13 лютого міський голова Василь Сидор запросив відвідати Славуту, її підприємства, а також поспілкуватися Олега Козачука – генерального директора АТ «Хмельницькобленерго» – головної компанії з розподілу електричної енергії споживачам Хмельницької області.

Читати далі…

ШАНОВНІ СЛАВУТЧАНИ!

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці виведення військ з Афганістану, 15 лютого о 13.30 год. біля Меморіалу пам’яті загиблим в республіці Афганістан мешканцям Славутчини відбудеться мітинг – реквієм.

Запрошуються усі бажаючі. Оргкомітет

ВПРОВАДЖЕННЯ ІННОВАЦІЙНИХ ПІДХОДІВ ЧЕРЕЗ ГІС-ТЕХНОЛОГІЇ У СЛАВУТСЬКІЙ ОТГ

Управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Славутської міської ради стало переможцем конкурсу для об’єднаних територіальних громад від компанії SoftPro та виграло послугу з обробки даних і створення геопорталу містобудівного кадастру Славутської міської об’єднаної територіальної громади.

Читати далі…