ЗБЕРЕЖІТЬ СОБІ: ТЕЛЕФОННІ НОМЕРИ ДИСПЕТЧЕРСЬКИХ СЛУЖБ СЛАВУТИ

Шановна громада! Для вашої зручності – підбірка номерів телефонів комунальних підприємств, які дбають про утримання і благоустрій міста, а також диспетчерських служб компаній-постачальників послуг, у яких можна дізнатися про причини відсутності води, опалення, електрики чи повідомити про наявність аварії в мережах тепло-, газо-, електро- та водопостачання.

Читати далі…

Шановні споживачі!

У зв’язку із введенням в дію Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017 № 2189-VIII та набуттям чинності Постанови Кабінету Міністрів України від 05 липня 2019 року №690 «Про затвердження правил надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення і типових договорів про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення» передбачається, що споживач може обирати з п’яти варіантів договорів, чотири з них стосуються мешканців багатоквартирних будинків.

Читати далі…

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ВУЛИЦІ МІЧУРІНА!

У зв”язку іх необхідністю проведення термінових ремонтних робіт 22 січня 2020 року БУДЕ ВІДСУТНЄ ПОСТАЧАННЯ ВОДИ з 9.00 до 11.00 год на вулиці Мічуріна.

Приносимо свої вибачення за незручності.

Читати далі…

СЛАВУТСЬКА МІСЬКА ДИТЯЧА БІБЛІОТЕКА ТАКОЖ ПОПОВНИЛА СВІЙ КНИЖКОВИЙ ФОНД

Юні друзі!

Новий 2020 рік Славутська міська бібліотека для дітей зустрічає гарними книжковими новинками, які були придбані за кошти з міського бюджету.

Читати далі…

ОГОЛОШЕННЯ

Управління культури виконавчого комітету Славутської міської ради запрошує на роботу кіномеханіка Сектора кіно.
Для отримання додаткової інформації звертатись в Управління культури ВК Славутської міської ради за адресою:
м. Славута, вул. Я. Мудрого,64, або за телефоном 7-22-57.

ПРИЄМНА НОВИНА – НОВІ КНИГИ У МІСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ ДЛЯ ДОРОСЛИХ!

Нещодавно фонд Славутської міської бібліотеки для дорослих поповнився широким асортиментом нових книг: 54 примірники новинок, придбаних за кошти міського бюджету, уже чекають на своїх читачів!

Читати далі…

СЛАВУТА ЗА ТИЖДЕНЬ

У понеділок, 20 січня, у виконавчому комітеті Славутської міської ради відбулася чергова оперативна нарада із керівниками комунальних підприємств та установ міста, під час якої міські служби звітували про хід виконання робіт протягом минулого тижня, інформували про головні події, спільно обговорювали проблемні питання та плани на наступний період.  

Читати далі…