ПРОАНАЛІЗУВАЛИ РОБОТУ СЛАВУТСЬКОГО УВКГ

29 січня відбулася балансова комісія за результатами діяльності КП «Славутське УВКГ» за 2019 рік. Аналіз проводили – міський голова Василь Сидор та міське фінансове управління. Звітував – начальник комунального підприємства Дементій Збаровський.

Читати далі…

АВАРІЙНІ ДЕРЕВА В СЛАВУТІ: ЯК ДІЯТИ, КУДИ ЗВЕРТАТИСЬ ТА ХТО ВІДПОВІДАЛЬНИЙ

Невчасно зрізане аварійне дерево може призвести до серйозних наслідків. Згадаємо, як минулого року на вулиці Ізяславській вітер вирвав з корінням дерево, яке впало на автомобіль та проїжджу частину дороги.

Читати далі…

ОБЛАСНІ ДЕПУТАТИ НА ЗАХИСТІ СЛАВУТСЬКОЇ ГРОМАДИ

Міський голова Василь Сидор разом із депутатом Хмельницької обласної ради, головою постійної комісії обласної ради з питань бюджету та фінансів Іваном Гладуняком та депутатом Хмельницької обласної ради Сергієм Микульським провели спільну нараду: підвели підсумки роботи за минулий рік, а також обговорили плани на майбутнє.

Читати далі…

СЛАВУТСЬКА МІСЬКА РАДА ВКОТРЕ ЗАХИСТИЛА СВОЄ ЗАКОННЕ ПРАВО

28 січня у Північному апеляційному господарському суді розглядалася судова справа про внесення змін до Договору оренди землі, укладеного між Славутською міською радою та АТ КБ «Приватбанк».

Читати далі…

ҐРАНТОВА ДОПОМОГА ПО ПРОЕКТАХ БЕЗПЕКИ ЛЮДИНИ «КУСАНОНЕ»

ПЕРЕДМОВА

Запропонована Урядом Японії програма фінансової допомоги для проектів розвитку призначається для задоволення різноманітних потреб країн, що розвиваються. Ця програма, яка також відома як «програма Кусаноне», сприяє проектам, що пропонуються різними організаціями – як неурядовими організаціями, так і місцевими органами влади. Програма Кусаноне набула високого рейтингу завдяки тому, що вона забезпечує гнучке та швидке сприяння основним проектам розвитку. Цей буклет описує в загальних рисах завдання, необхідні процедури та інші вимоги для отримання допомоги по програмі Кусаноне.

Читати далі…

НОВИЙ РІК – НОВІ ПРОЄКТИ

28 січня у приміщенні виконавчого комітету Славутської міської ради відбулася робоча нарада за участю міського голови Василя Сидора, представників виконавчого комітету, начальника КП «Славута-Сервіс» Сергія Смерніна із проєктантом з м. Рівне Юрієм Муляром (ТОВ «Грандпроектбуд»).  

Учасники наради обговорили три проєкти, а саме:

Читати далі…

Оголошення

На виконання п. 13 Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Славутській міській раді, затвердженого рішенням міської ради від 27.11.2015 р. № 18-2/2015, зі змінами та доповненнями, інформуємо про початок розгляду електронної петиції «Про призначення зупинки потяга Інтерсіті+ Львів-Дарниця на ст. Славута-1», яка станом на 27.01.2020 року набрала необхідну кількість голосів на її підтримку.