ДОРОГІ СЛАВУТЧАНИ! ПРИЙМІТЬ НАЙЩИРІШІ ВІТАННЯ З ПРИЙДЕШНІМ НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Завершується 2019 рік. Це найкращий час, щоб підбити підсумки і будувати нові плани. Озирнувшись назад, можна сміливо стверджувати: рік, що минає, був насичений подіями, напруженою працею та новими досягненнями.

Читати далі…

РЕМОНТ ПРИМІЩЕННЯ КІНОТЕАТРУ ІМ. Т. ШЕВЧЕНКА ЗАВЕРШЕНО. А ЩО ДАЛІ?

Відремонтоване приміщення кінотеатру ім. Шевченка тепер працюватиме як Центр мистецтв – багатофункціональний осередок культурного дозвілля, де разом із Дитячою школою мистецтв матимуть змогу творчо розвиватися як діти, так і дорослі.

Читати далі…

ЗРІЗАННЯ ДЕРЕВ-ВИМУШЕНИЙ ЗАХІД

На території м.Славута знаходиться 53,0 га лісів, значну частину яких займають хвойні насадження, які є окрасою нашого міста. Однак, в останні роки з неабиякою силою набирає обертів проблема всихання соснових порід.

Читати далі…

У СЛАВУТСЬКІЙ ЦРЛ ВІДКРИТО ОНОВЛЕНЕ ТРАВМАТОЛОГІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ

27 грудня делегація у складі керівництва міста Славути, представників районної, обласної влади, обʼєднаних територіальних громад Славутчини, медичної галузі та медперсоналу взяли участь у відкритті травматологічного відділення Славутської ЦРЛ після його капітального ремонту.

Читати далі…

ПЕРШІ ЗАХОДИ В ОНОВЛЕНОМУ ЦЕНТРІ МИСТЕЦТВА

Вихованці Дитячої школи мистецтв дали святковий передноворічний концерт в оновленій залі Центру мистецтв. Як завжди все пройшло феєрично та яскраво, залишивши солодкий присмак теплих спогадів.

Дякуємо колективу ДШМ за творчу енергію, яку вони дарують усім славутчанам!

Читати далі…

БУДЬТЕ УВАЖНИМИ ПРИ КУПІВЛІ ЖИТЛА

27 грудня у залі Будинку рад відбулося засідання круглого столу на тему: «Захист інвестицій у будівництво житла» за участю депутатів міської ради, забудовників та представників структурних підрозділів виконавчого комітету Славутської міської ради.

Читати далі…

ЗНОВУ ПРО ТАРИФИ

Нещодавно, 24 грудня, на засіданні Кабінету Міністрів України, премʼєр-міністр разом із президентом заявили про своє рішення  щодо зменшення суми в платіжці за тепло до 30% уже у грудні поточного року (Постанова Кабміну від 24 грудня 2019 р. № 1082 «Про здійснення перерахунку споживачам розміру плати за спожиту  теплову енергію та комунальні послуги за підсумками опалювального сезону 2019/2020 р.р. у зв’язку із зміною ціни природного газу»).

Читати далі…

ЗАХИСТ ІНВЕСТИЦІЙ У БУДІВНИЦТВО ЖИТЛА

Питання захисту інвестицій в житлову нерухомість є надзвичайно актуальним і важливим для великої кількості громадян, які вже залучили свої кошти у будівництво житла або визначаються із вибором об’єкта інвестування і вкрай проблемним це питання є саме для постраждалих інвесторів – громадян, які повністю або частково внесли свої кошти у будівництво житла, проте їх довгоочікуване житло так і не побудоване.

Читати далі…

І Н Ф О Р М А Ц І Я

Конкурсна комісія по відбору суб’єктів оціночної діяльності повідомляє, що переможцем конкурсу, оголошеного на 27.12.2019 р. з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть проводити незалежну оцінку комунального майна, а саме: частини холу Славутської дитячої школи мистецтв площею 1 кв.м на вул. Церковній, 9 в м. Славуті Хмельницької обл., визнано ТОВ «Ізяслав-Оцінка».

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

З метою протидії незаконному гральному бізнесу в Україні, на виконання вимог п.3.1. протоколу № 29 наради керівництва Національної поліції України, звертаємося до жителів Славутської міської обʼєднаної громади у разі володіння будь-якою інформацією щодо такої діяльності повідомляти до Славутського відділу поліції за номером 102.

Пресслужба Славутського МВК за повідомленням Славутського відділу поліції

До уваги експортерів!

У контексті виконання Експортної стратегії України (“дорожньої карти” стратегічного розвитку торгівлі) на період 2017-2021 років, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1017-р Мінекономіки здійснює опитування експортерів щодо подальшої лібералізації валютного законодавства (до 31 січня 2020 року).

Метою опитування є з’ясування думки експортерів щодо наступних кроків з валютної лібералізації для підготовки відповідних рекомендацій.

Враховуючи зазначене, просимо заповнити опитувальник за посиланням https://forms.gle/JLKBNGWnum22DykCA серед експортерів та бізнес-асоціацій міста.

Управління економічного розвитку міської ради.

З 1 СІЧНЯ ТАРИФ НА ТЕПЛО ВИМУШЕНО ЗДОРОЖЧАЄ

24 грудня на засіданні виконавчого комітету Славутської міської ради, на підставі звернення КП «Славутське ЖКО», обговорили питання «Про встановлення скоригованих тарифів на теплову енергію (її виробництво, транспортування та постачання) та послуги з постачання теплової енергії».

Читати далі…

ДО ВІДОМА

27 грудня 2019 р. о 10 год. у залі Будинку рад відбудеться засідання круглого столу на тему: «Захист інвестицій у будівництво житла» за участю депутатів міської ради та представників структурних підрозділів виконавчого комітету Славутської міської ради.

Читати далі…