«ПРО ВРЕГУЛЮВАННЯ ПИТАННЯ ЩОДО РОЗМІЩЕННЯ НА ТЕРИТОРІЇ МІСТА СЛАВУТИ ЗАЇЖДЖИХ ПЕРЕСУВНИХ ЦИРКІВ-ШАПІТО З ДИКИМИ ТВАРИНАМИ»

Таке рішення підтримали депутати Славутської міської ради на сесійному засіданні,  яке відбулося сьогодні, 29 листопада.

Читати далі…

БРЕНД СЛАВУТИ ЗАТВЕРДЖЕНО ОФІЦІЙНО

29 листопада на черговому засіданні Славутської міської ради депутати затвердили Бренд Славути авторства Вікторії Максимчук. Дана робота стала переможцем Конкурсу на розробку бренду м. Славута, набравши найбільшу кількість голосів громадян у фінальному голосуванні.

Читати далі…

28 ПРОЄКТІВ СЛАВУТА ПОДАЛА НА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС СТАЛОГО МІСЦЕВОГО РОЗВИТКУ

У серпні минулого року стартував обласний конкурс мікропроєктів сталого місцевого розвитку у Хмельницькій області на 2017-2020 роки. Суть конкурсу – активізація громад через реалізацію соціально значимих проєктів.

Читати далі…

СПІВЧУТТЯ

У зоні проведення Операції об’єднаних сил, внаслідок серцевого нападу, помер український герой, старшина Семенюк Петро Андрійович, 1974 року народження, уродженець села Досін Славутського району.

Міський голова, виконавчий комітет та депутатський корпус Славутської міської ради висловлюють щирі співчуття родині загиблого військовослужбовця.

Світла пам`ять про нашого земляка назавжди залишиться у наших серцях.

Вічна Тобі пам`ять, наш славний Герою!

ПРО ПІЛЬГИ: ОТРИМАЛИ ПОВНИЙ РОЗМІР ПЛАТІЖКИ БЕЗ УРАХУВАННЯ ПІЛЬГ

Новий механізм виплати пільг, запроваджений із жовтня 2019 року,  м’яко кажучи, шокував славутчан-пільговиків, які отримали повний розмір нарахувань за спожиті комунальні послуги у платіжках без урахування пільг. Відтепер пільги надаються у грошовій готівковій або безготівковій формі. Наразі подаємо питання з відповідями, які найбільше турбують славутчан.

Читати далі…

МІСЬКИЙ ГОЛОВА СЛАВУТИ БЕРЕ УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНОМУ ІНВЕСТИЦІЙНОМУ ФОРУМІ

Сьогодні, 28 листопада,  у Києві відбувається X Міжнародний інвестиційний форум з відновлюваної енергетики, організоване Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України.

Читати далі…

ДО ВІДОМА!

Затверджено річний план здійснення заходів державного нагляду (контролю) відділом з питань державного архітектурно – будівельного контролю на 2020 рік щодо дотримання суб’єктами господарювання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, стандартів і правил під час виконання підготовчих та будівельних робіт на об’єктах  будівництва на території міста Славути.

Читати далі…

Оголошення про проведення конкурсу по відбору суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки майна

Славутська міська рада повідомляє про проведення конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності на проведення незалежної оцінки вартості об’єкта нерухомого майна комунальної власності.

Конкурс відбудеться: 16.12.2019 р. о 9 год. 00 хв. за адресою: 30000, м. Славута  Хмельницької області,  вул. Соборності, 7, І пов., каб. № 11, тел. (03842) 7-34-21, 7-06-61.

Конкурсний відбір проводиться щодо об’єкта комунального майна: частини приміщення № 27 (згідно з інвентарною справою) площею 18 кв.м в будівлі лазні на вул. Ярослава Мудрого, 11 в м. Славуті Хмельницької обл.

Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості об’єкта оренди.

Кінцевий термін подання документів – за чотири робочих дні включно до оголошеної дати проведення конкурсу.

Вимоги до оформлення конкурсної документації: у письмовому вигляді, українською мовою, прошита, пронумерована, скріплена печаткою та підписом учасника конкурсу, подається в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті, який реєструється у виконавчому комітеті Славутської міської ради.

 До підтвердних документів належить:

 • заява про  участь  у  конкурсі  з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою  міською радою формою;
 • копія установчого документа учасника;
 • копії кваліфікаційних документів оцінювачів,  які працюють  у штатному  складі  і  яких  буде  залучено  до проведення оцінки та підписання  звіту  про  оцінку  майна;
 • письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами, а також копії кваліфікаційних документів оцінювачів у разі залучення; 
 • копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом держмайна України;
 • інформація про учасника щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним,  з незалежної оцінки (довільної форми).

Конкурсна пропозиція подається в запечатаному конверті і має містити:

1) пропозицію щодо ціни виконання робіт;

2) калькуляцію витрат, пов’язаних з виконанням робіт;

3) строк виконання робіт (у календарних днях).  

Вимоги до учасників конкурсу:

 • наявність відповідної кваліфікації оцінювачів стосовно оцінки об’єкта майна, що  підтверджуються чинними кваліфікаційними документами оцінювачів та свідоцтвами про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів відповідно до наказу ФДМУ від 10.06.2013 року №796;
 • наявність досвіду суб’єкта оціночної  діяльності  у  проведенні  оцінки подібного об’єкта оцінки;
 • наявність оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки та підписання  звіту про  оцінку майна, та їх особистого досвіду у проведенні оцінки подібного майна;
 • наявність письмової згоди оцінювачів, яких додатково буде залучено до виконання робіт з оцінки майна.

Конкурсна комісія з відбору
суб’єктів оціночної діяльності

Славутська міська рада оголошує про намір передати в оренду комунальне майно, стосовно якого надійшли заяви:

 • частина приміщення № 27 (згідно з інвентарною справою) площею 18 кв.м в будівлі лазні на вул. Ярослава Мудрого, 11 в м. Славуті Хмельницької обл. Цільове використання – використання під офіс, побутове обслуговування населення, інше використання.

Термін оренди – не менше п’яти років, якщо заявник не запропонував менший термін.

Умови оренди: використання об’єкта оренди за цільовим призначенням, проведення поточного ремонту приміщення за кошти орендаря, укладення договору страхування комунального майна, сплата вартості послуг суб’єкта оціночної діяльності, який здійснюватиме оцінку об’єкта оренди, рецензента, нотаріуса у разі заключення договору на строк більше 3 років.

У разі надходження двох і більше заяв оголошується конкурс на право оренди комунального майна.

Термін прийняття заяв про надання майна в оренду – 10 робочих днів від дати публікації оголошення. Заяви приймаються за адресою: Центр надання  адміністративних послуг, вул. Миру, 102 в м. Славуті. Довідкову інформацію можна отримати за тел. (03842) 73421. 

СЛАВУТЧАНИ ГІДНО ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ В УКРАЇНІ

Сьогодні, 23 листопада, з нагоди відзначення Дня пам’яті жертв Голодоморів в Україні та 86-х роковин Голодомору 1932 – 1933 років, у Славуті відбулися поминальні заходи. 

Читати далі…