І Н Ф О Р М А Ц І Я

18.10.2019 року укладено договір оренди комунального майна міста Славута,   з орендарем – фізичною особою-підприємцем Яремчук Людмилою Володимирівною, згідно якого орендарю передано в оренду приміщення першого поверху ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 на вул. Марії Лисенко, 2 А в м. Славуті  площею 8,3 кв. м  для розміщення шкільного буфету.  

ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ, ПРЕДСТАВНИКІВ БІЗНЕСУ ТА ІНШИХ ЗАЦІКАВЛЕНИХ ОСІБ!

14 листопада 2019 року у м. Київ відбудеться ХІ Міжнародний форум “Дні польського бізнесу в Україні”.

Міжнародний форум “Дні польського бізнесу в Україні” – це масштабна подія, яка вже шостий рік поспіль відбудеться в Києві та традиційно стане місцем зустрічі представників влади й бізнесу України і Польщі, які зберуться на одному майданчику з метою пошуку нових шляхів співпраці та налагодження партнерських взаємовідносин.

Кожного року в заході беруть участь від 150 до 300 учасників, серед яких представники державних та місцевих органів влади, дипломатичних установ, підприємці з України та Польщі.

Головні питання, що розглядатимуться:

  • Торгово-економічне партнерство України та Польщі – чи зміняться економічні та інвестиційні пріоритети обох країн;
  • Велика приватизація та відкриття вільного ринку землі в Україні – чи готовий польський бізнес до економічно-фінансової експансії;
  • Будівельні та інфраструктурні проєкти – пошук синергії;
  • Перспективи розширення вантажних залізничних перевезень, запуску проєктів із вагонобудування та створення спільних ремонтно-сервісних центрів;
  • Переробна галузь – перспективи для спільних інвестиційних проєктів;
  • Польський досвід та польські технології для енергоощадних проектів в Україні та інші.

Дата проведення: 14.11.2019

Місце проведення: Готель Україна, вул. Інститутська, 4

Захід пройде під патронатом Посольства Республіки Польща в Україні та Польського Агентства Інвестицій та Торгівлі

Організатори: Асоціація українського бізнесу в Польщі; Юридична група EUCON.

Співорганізатор: Конфедерація Роботодавців Lewiatan.

Детальну інформацію можна отримати в управлінні економічного розвитку виконавчого комітету Славутської міської ради (вул. Соборності, 7, каб. № 8).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА В. СИДОР ВЗЯВ УЧАСТЬ У РОЗШИРЕНІЙ НАРАДІ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ

16 жовтня на базі Славутської міськрайонної філії Хмельницького ОЦЗ міський відбулася розширена нарада щодо підсумків діяльності Хмельницької обласної служби зайнятості за 9 місяців 2019 року та визначення основних завдань для подальшого забезпечення системної роботи щодо надання якісних соціальних послуг населенню і роботодавцям.

Читати далі…

НАДІЯ Є

Міський голова Василь Сидор неодноразово звертався до Мінрегіону стосовно вирішення вкрай проблемного для громади питання – відключення від централізованого опалення та встановлення системи індивідуального теплопостачання.

Читати далі…

СЛАВУТЧАНИ УРОЧИСТО ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

З нагоди цієї особливої для українського народу дати у нашому місті відбулися різноманітні заходи, оскільки 14 жовтня ми відзначаємо День захисника України, День Українського козацтва, День створення УПА та святкуємо Покрову.

Читати далі…

ПРОГРАМА ЗАХОДІВ З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

Шановні славутчани та гості нашого міста!

З нагоди державного свята Дня захисника України, Дня створення УПА, Дня Українського козацтва та свята Покрови Пресвятої Богородиці запрошуємо вас взяти активну участь у наступних загальноміських заходах:

Читати далі…

СПІВЧУТТЯ

Міський голова Василь Сидор, депутатський корпус та колектив виконавчого комітету висловлюють найщиріші слова співчуття з приводу передчасної смерті відомої у Славуті людини, колишнього міського голови, депутата попередніх скликань – Дзюня Петра Арсентійовича.

Читати далі…

У СЛАВУТІ ПРЕЗЕНТУВАЛИ НОВУ КНИГУ

Презентація художньо-документального видання «Ми у вічі сміялися смерті…»   нетішинського письменника Миколи Руцького відбулася сьогодні, 11 жовтня, у міській бібліотеці для дорослих.

Читати далі…