ДО СЛАВУТИ ЗАВІТАВ РУСЛАН ТЕЛІПСЬКИЙ

29 жовтня у приміщенні Славутської міської бібліотеки відбулася зустріч із луцьким шевченкознавцем, українським громадським діячем, мандрівником, фотографом-монументалістом, волонтером Русланом Теліпським.

Читати далі…

ДІЙ ЗАКОННО!

В інтернет мережах розміщено інформацію про те, що прокуратурою Хмельницької області виявлено порушення вимог законодавства при проведенні публічних закупівель комунальним підприємством Славутської міської ради.

Читати далі…

ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ ЩОДО СКАСУВАННЯ ПОСТАНОВИ КМУ №560

Цілком підтримую звернення Асоціації міст України до Прем’єр-міністра України О. Гончарука з проханням скасувати постанову Уряду від 26.06.2019 №560, якою пропонується встановити граничні тарифи на послугу з постачання теплової енергії для населення 1400 грн (з ПДВ) за 1 Гкал (за наявності приладів обліку) та 35,21 грн (з ПДВ) за 1 кв м (без приладів обліку).

Читати далі…

«НІ» – СМІТТЮ: НА ТЕРИТОРІЇ СЛАВУТЧИНИ ПРОДОВЖУЮТЬ РОБОТУ НАД ПІДГОТОВКОЮ ПРОЕКТУ «УПРАВЛІННЯ ПОБУТОВИМИ ВІДХОДАМИ У ГРОМАДАХ СЛАВУТСЬКОГО РАЙОНУ ШЛЯХОМ ВПРОВАДЖЕННЯ СУЧАСНИХ ТЕХНОЛОГІЙ»

29 жовтня у залі засідань Будинку рад відбулася чергова робоча зустріч за участю міського голови Василя Сидора, представників виконавчого комітету Славутської міської ради, ОТГ Славутського району та експертом Інституту Громадянського суспільства Олександром Сергієнком.

Читати далі…

СЛАВУТЧАНИ УРОЧИСТО ВІДЗНАЧИЛИ 75-ТУ РІЧНИЦЮ ВИГНАННЯ НАЦИСТСЬКИХ ОКУПАНТІВ З УКРАЇНИ

Сьогодні, 28 жовтня, з нагоди 75-ї річниці вигнання нацистів з України, славутчани вшанували пам’ять загиблих на фронтах Другої світової війни земляків покладанням квітів та вінків до Меморіалу пам’яті славутчанам, полеглим у роки 2-ї Світової війни, пам’ятника-погруддю Ф.М. Михайлову та Пантеону Слави.

Читати далі…

ОГОЛОШЕННЯ

Сьогодні, з нагоди 75-ї річниці вигнання нацистів з України, об 11.00 год. відбудеться покладання квітів до Меморіалу пам’яті загиблим у роки Другої світової війни славутчанам та інших пам’ятних місць.

Читати далі…