Оголошення про проведення конкурсу по відбору суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки майна

Славутська міська рада повідомляє про проведення конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності на проведення незалежної оцінки вартості об’єкта нерухомого майна комунальної власності.

Конкурс відбудеться: 21.10.2019 р. о 9 год. 00 хв. за адресою: 30000, м. Славута  Хмельницької області,  вул. Соборності, 7, І пов., каб. № 11, тел. (03842) 7-34-21, 7-06-61.

Конкурсний відбір проводиться щодо об’єкта комунального майна: нежитлового приміщення площею 48 кв.м на вул. Ярослава Мудрого, 11 в м. Славуті Хмельницької обл.

Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості об’єкта оренди.

Кінцевий термін подання документів – за чотири робочих дні включно до оголошеної дати проведення конкурсу.

Вимоги до оформлення конкурсної документації: у письмовому вигляді, українською мовою, прошита, пронумерована, скріплена печаткою та підписом учасника конкурсу, подається в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті, який реєструється у виконавчому комітеті Славутської міської ради.

 До підтвердних документів належить:

  • заява про  участь  у  конкурсі  з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою  міською радою формою;
  • копія установчого документа учасника;
  • копії кваліфікаційних документів оцінювачів,  які працюють  у штатному  складі  і  яких  буде  залучено  до проведення оцінки та підписання  звіту  про  оцінку  майна;
  • письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами, а також копії кваліфікаційних документів оцінювачів у разі залучення; 
  • копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом держмайна України;
  • інформація про учасника щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним,  з незалежної оцінки (довільної форми).

Конкурсна пропозиція подається в запечатаному конверті і має містити:

1) пропозицію щодо ціни виконання робіт;

2) калькуляцію витрат, пов’язаних з виконанням робіт;

3) строк виконання робіт (у календарних днях).  

Вимоги до учасників конкурсу:

  • наявність відповідної кваліфікації оцінювачів стосовно оцінки об’єкта майна, що  підтверджуються чинними кваліфікаційними документами оцінювачів та свідоцтвами про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів відповідно до наказу ФДМУ від 10.06.2013 року №796;
  • наявність досвіду суб’єкта оціночної  діяльності  у  проведенні  оцінки подібного об’єкта оцінки;
  • наявність оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки та підписання  звіту про  оцінку майна, та їх особистого досвіду у проведенні оцінки подібного майна;
  • наявність письмової згоди оцінювачів, яких додатково буде залучено до виконання робіт з оцінки майна.

Конкурсна комісія з відбору
суб’єктів оціночної діяльності

ВІДЗНАЧИЛИ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ СЛАВУТИ, ЯКІ СТАЛИ ДВОКРАТНИМИ ЧЕМПІОНАМИ ОБЛАСТІ

26 вересня міський голова Василь Сидор привітав команду педагогічних працівників міста Славути, які нещодавно стали двократними чемпіонами Хмельниччини з пішохідного туризму, і довели, що туризм у нашому місті знаходиться на високому професійному рівні.

Читати далі…

І Н Ф О Р М А Ц І Я

05.09.2019 року укладено договір оренди комунального майна міста Славута №65 з орендарем – ЗОШ І-ІІІ ступенів №6, згідно якого орендарю передано в оренду нежитлове приміщення  інклюзивно-ресурсного центру на вул.Князів Сангушків,1  в м.Славуті площею 57.66 кв.м.

ВСТУПИВ У ДІЮ НОВИЙ ПОРЯДОК ВІДКЛЮЧЕННЯ ВІД ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ОПАЛЕННЯ

Нарешті численні звернення громад почуто: 17 вересня набув чинності наказ Мінрегіону України від 26.07.2019 №169, яким затверджено новий Порядок відключення споживачів від систем централізованого опалення та гарячого водопостачання. Громадяни давно чекали на цей Порядок, адже не мають змоги сплачувати надто високі тарифи за опалення. Що ж змінилося тепер?

Читати далі…

Повідомляємо, що 24 вересня 2019 року орієнтовно з 14 до 17 години на Єдиній платформі електронної демократії https://e-dem.tools/ будуть проводитись технічні роботи.

Просимо вибачення за незручності.

Про відновлення роботи платформи буде повідомлено додатково.

ЗАПРОШУЄМО АКТИВНУ МОЛОДЬ ДО УПРАВЛІННЯ ГРОМАДОЮ!

До роботи Молодіжної ради при Славутському міському голові запрошуються молоді та активні громадяни Славутської міської ОТГ, які хочуть працювати в команді однодумців та бажають стати рушійною силою у розробці і реалізації проєктів, націлених на створення комфортних умов праці і відпочинку славутчан.

Читати далі…

Інформація

Конкурсна комісія повідомляє, що переможцями конкурсу, оголошеного на 19.09.2019 року з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть проводити незалежну оцінку комунального майна, а саме: приміщення в будівлі лазні площею 25,3 кв.м на вул. Ярослава Мудрого, 11 в м.Славуті, визнано  Приватне підприємство «Ізяслав-експерт»; приміщення першого поверху площею 8,3 кв.м ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 на вул. Марії Лисенко,2-А, визнано Товариство з обмеженою відповідальністю «Ізяслав-оцінка»; приміщення площею 34,1 кв.м ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 на вул.Перемоги,17 в м. Славуті, визнано Приватне підприємство «Ізяслав-експерт»; приміщення першого поверху площею 29 кв.м ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 на вул.Миру, 69, визнано ФОП Примаченка М.В.