СПІВПРАЦЯ – ЗАПОРУКА УСПІХУ

26 червня у залі засідань Будинку рад відбулося засідання комісії з підготовки проекту договору про співробітництво територіальних громад під головуванням міського голови Василя Сидора, за участю представників виконавчого комітету Славутської міської ради, ОТГ Славутського району.

Читати далі…

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РОБОТУ ІЗ ЗВЕРНЕННЯМИ ГРОМАДЯН У ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ СЛАВУТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗА 1 ПІВРІЧЧЯ 2019 РОКУ

Звернення громадян до органів влади – беззаперечне право людини і громадянина, яке дозволяє відстоювати свої законні інтереси. Звернення громадян відіграють особливу роль у забезпеченні зв’язку між міською радою та громадою міста, висвітлюючи основні проблеми людей та шляхи їх вирішення.

Читати далі…

МЕДИЦИНА СТАЄ БЛИЖЧОЮ ДО ЛЮДЕЙ, А ЛЮДИ ГОТОВІ ЙТИ НАЗУСТРІЧ МЕДИЦИНІ?

Нещодавно у Славуті, в районі залізничного вокзалу, запрацювала ще одна амбулаторія загальної практики сімейної медицини. Заклад обслуговуватиме близько двох тисяч населення даного району та жителів ближніх сіл (Губельці, Перемишель, Вачів).

Читати далі…

ДО УВАГИ СЛАВУТЧАН!

Усіх бажаючих створити ферму з вирощування їстівних равликів просимо звертатися до виконавчого комітету Славутської міської ради в управління економічного розвитку або ж за тел. 7-17-25.

Шановні мешканці міста та району!

Доводимо до Вашого відома, що 04.07.2019р. відбудеться консультативний виїзд бригади спеціалістів Хмельницького онкодиспансеру на базі КП «Славутська ЦРЛ».

Прийом будуть проводити лікарі, а саме:

  • Онкохірург
  • Онкогінеколог
  • Онколор
  • Мамолог

Попередній запис проводиться у 411 кабінеті поліклініки з 12.00 до 13.00 год.

Адміністрація ЦРЛ.

Анкетування роботодавців: Державна служба зайнятості проводить масштабне опитування

Державна служба зайнятості охоче змінюється та бажає покращувати свої послуги. З цією метою, 18 червня 2019 року розпочато анкетування роботодавців щодо задоволеності надання послуг Державною службою зайнятості.

Читати далі…