НА ВУЛ. МИХАЙЛОВА ЗБИТО СТОВП ЛІНІЙ ЕЛЕКТРОПЕРЕДАЧ

Аварія трапилася уніч з 26 на 27 квітня. Водій не впорався з керуванням та в’їхав в опору ЛЕП. За словами начальника КП «Славута-Сервіс» Сергія Смерніна наразі працівники підприємства спільно із спеціалістами Славутського РЕМ працюють над усуненням пошкоджень та відновленням електропостачання. Відновлювальні роботи несуть за собою значні матеріальні витрати.

Читати далі…

НАВЧАЛЬНО – ПОЛЬОВІ ЗБОРИ СТАРШОКЛАСНИКІВ СЛАВУТИ

З 24 по 26 квітня в Славуті проходили триденні навчально-польові збори одинадцятикласників. Заняття, що є своєрідним екзаменом для старшокласників на вправність та мужність, на вміння застосувати і продемонструвати на практиці знання з предметів «Захист Вітчизни» та «Основи медичних знань» відбулися на базі загальноосвітньої школи №3, де зібралися учасники зборів та їх керівники.

Читати далі…

Інформація

Конкурсна комісія повідомляє, що переможцями конкурсу, оголошеного на 26.04.2019 року з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть проводити незалежну оцінку комунального майна, а саме: нежитлового приміщення другого поверху площею 13,1 кв.м на Площі Шевченка, 8А, визнано ФОП Нікітчука В.М.

ПОЛИВ ГОРОДІВ ТА ІРЖАВА ВОДА

На жаль, зміну клімату відчуваємо і всі ми в Україні. Наше місто не є виключенням. Стало набагато сухіше і для того щоб добре росла городина, квіти, та дерева  ми їх рясно поливаємо з водогону.

Читати далі…

МІСЬКИЙ ГОЛОВА ВЗЯВ УЧАСТЬ У РОБОЧІЙ НАРАДІ КОМІТЕТУ ВРУ

Сьогодні, 24 квітня, у Києві у Комітеті Верховної Ради з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки відбулася робоча нарада.

Читати далі…

У ВАРВАРІВЦІ ТА ГОЛИКАХ З’ЯВЛЯТЬСЯ МАЙДАНЧИКИ ДЛЯ РОЗДІЛЬНОГО ЗБОРУ СМІТТЯ

Працівники КП «Славута-Сервіс» виконують роботи із облаштування майданчиків для подальшого розміщення на них контейнерів із роздільного збору твердих побутових відходів у селах Варварівка та Голики. На разі проведено вирівнювання щебенем та заливку майданчиків бетонно-цементною сумішшю.

Читати далі…

ТАЛАНТ – ЦЕ БОЖИЙ ДАР, ІМ’Я ЙОГО – ДИТИНА!

В країну творчості і талантів запросили славутчан юні артисти міського Палацу культури презентуючи концертну програму «Талант – це  Божий дар,  ім’я його –  дитина!», яка відбулася 19 квітня.

Читати далі…