ОРГАНІЗОВАНО ТА БЕЗ ГРУБИХ ПОРУШЕНЬ: В СЛАВУТІ ВІДБУВСЯ ПЕРШИЙ ТУР ПРЕЗИДЕНТСЬКОЇ ВИБОРЧОЇ КАМПАНІЇ

В Славуті завершився 1-й тур виборчої кампанії президентських перегонів 2019 року.

Процес голосування на виборчих дільницях міста відбувся організовано, згідно вимог чинного законодавства України.

Читати далі…

ОХОРОНА ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ У ДЕНЬ ВИБОРІВ

Під час проведення виборів Президента України в посиленому режимі в місті будуть працювати працівники Славутського ВП ГУНП в Хмельницькій обл., працівники ДСНС, невідкладна медична допомога.

Читати далі…

СЛАВУТА ЗНОВУ У ЧИСЛІ ПЕРЕМОЖЦІВ

Цього разу Славутська міська ОТГ увійшла в список громад-переможців, що візьмуть участь у реалізації проекту «Безкоштовне створення та впровадження веб-сервісу Електронні консультації з громадськістю». Конкурсний відбір проводила Агенція інноваційного, сталого розвитку та ресурсоефективності у партнерстві із Асоціацією міст України.

Читати далі…

ІНДИВІДУАЛЬНЕ ОПАЛЕННЯ: МОЖНА ЧИ НІ?

Можливість встановлення індивідуального опалення (ІО) турбує славутчан вже не один рік. Тим більше, що нинішня зима досить добре «вдарила» по гаманцях пересічних жителів нашого міста через постійне питання ціни на газ Урядом.

Читати далі…

ЧЕКАЄМО НА ПРОПОЗИЦІЇ

Розпорядженням міського голови створено робочу групу з питань реалізації проекту «Створення громадського простору «Сквер памʼяті»  по вул. Соборності в м. Славута з метою спілкування, культурного відпочинку, проведення  тематичних заходів та змістовного дозвілля мешканців Славутської міської ОТГ.

Читати далі…

ВІТАЄМО ІЗ ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВУ ВАСИЛЯ СИДОРА

Сьогодні, 28 березня, свій День народження відзначає міський голова Василь Сидор.

ШАНОВНИЙ ВАСИЛЮ БОГДАНОВИЧУ!

Прийміть щиросердечні поздоровлення та побажання з нагоди Вашого Дня народження!

Читати далі…

БУДУЙ ЗАКОННО!

Хмельницький окружний адміністративний суд вкотре виніс рішення, яким підтверджено в черговий раз правомірність дій посадових осіб органу держархбудконтролю щодо ліквідації проявів самочинного будівництва у м. Славута.

Читати далі…

ДО ВІДОМА СЛАВУТЧАН

Кабінет Міністрів України планує з 1-го квітня 2019 року припинити фінансування  медичних закладів первинної медичної допомоги за пацієнтів, які не уклали декларацію із сімейним лікарем.

Читати далі…

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ ПІДТРИМАВ ПОЗИЦІЮ СЛАВУТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Розгляд справи щодо оскарження рішення адміністративної колегії Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України завершився на користь Славутської міської ради.

Читати далі…