НОВИЙ «СЮРПРИЗ» ВІД МІНРЕГІОНБУДУ: УКРАЇНЦЯМ МОЖУТЬ ЗАБОРОНИТИ ВСТАНОВЛЮВАТИ ГАЗОВІ ОПАЛЮВАЛЬНІ ПРИСТРОЇ

У Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ розробили нові державні будівельні норми, які планують прийняти вже найближчим часом. Вони регулюватимуть встановлення опалювальних пристроїв у квартирах.

Читати далі…

“ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ” ПОГРОЖУЄ СЛАВУТІ ПРИПИНЕННЯМ ПОСТАЧАННЯ ГАЗУ

До КП «Славутське ЖКО» надійшло звернення від ПАТ «Хмельницькгаз», в якому вказується вимога щодо призупинення з 1 березня роботи котелень міста у зв’язку із проведенням не повних розрахунків за  газ за договірними зобов’язаннями.

Читати далі…

ОХОРОНА ПРАЦІ – ЦЕ ЕСТЕТИКА І ПОВНОТА ЖИТТЯ

Управління Держпраці у Хмельницькій області приймає роботи дітей на перший етап конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей 2019». Конкурс сприяє підвищенню інтересу у дітей та молоді шкільного віку та їх батьків до поглибленого вивчення проблем у сфері охорони праці.

Читати далі…

ЧИМ ЖИВЕ СЛАВУТСЬКЕ ЖКО?


19 лютого відбулася балансова комісія за результатами роботи структурних підрозділів КП «Славутське ЖКО» за 12 місяців 2018 року. Аналіз проводили – міський голова Василь Сидор, міське фінансове управління, управління економічного розвитку. Звітували – начальник комунального підприємства Василь Яцюк, а також керівники структурних підрозділів.

Читати далі…

РОБОЧА ЗУСТРІЧ

25 лютого команда проекту Програми «ULEAD з Європою» завітала до виконавчого комітету Славутської міської ради, щоб зустрітися та поспілкуватися з міським головою Василем Сидором, а також побачити на власні очі як у Славуті функціонує мобільний ЦНАП.

Читати далі…

МІСЬКОМУ ГОЛОВІ МІСТА НЕТІШИНА ТА ДЕПУТАТАМ НЕТІШИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Питання приєднання громади села Старий Кривин до громади міста Нетішин – це не вимога реформи децентралізації, а наслідок багаторічної співпраці двох громад у різних напрямках. Однак чомусь цей процес зупинився, так і не розпочавшись, що викликає занепокоєння у багатьох жителів Старого Кривина і мене особисто.

Читати далі…