ТУРБОТА ПРО КОЖНОГО ЖИТЕЛЯ ГРОМАДИ

В зв’язку з приєднанням до Славутської  територіальної громади сіл Варварівка і Голики з 01 січня 2019 року комунальною установою «Славутський територіальний центр соціального обслуговування» надаються соціальні послуги для 12 осіб похилого віку, які проживають в цих селах.

Читати далі…

ЧОМУ ВАМ НЕ ПРИЗНАЧИЛИ СУБСИДІЮ?

Постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 р. № 329 було затверджено нове Положення про порядок призначення житлових субсидій, яке набрало чинності з 1 травня 2018 р. Даний документ докорінно змінив підхід щодо нарахування субсидій.

Читати далі…

НЕ ДОПУСТИМО ЗАБРУДНЕННЯ РІЧКИ УТКА

З метою недопущення викидів нечистот з каналізації приватних домогосподарств та приватних лазень було розпочато перевірку вздовж берегової лінії річки Утка на виявлення вищезазначених фактів.

Читати далі…

ЗБЕРЕЖЕМО ТА ПРИМНОЖИМО: ОСВІТА НА СЕЛІ В МЕЖАХ СЛАВУТСЬКОЇ ОТГ

Позиція депутатів Славутської міськради, міського голови Василя Сидора є принциповою – освітні заклади у селах Славутської ОТГ мають бути збережені та надалі розвиватися.

Читати далі…

В СЛАВУТІ ВИХОВУЮТЬ НАУКОВУ ЕЛІТУ УКРАЇНИ

ІІІ зимова наукова школа для інтелектуально обдарованої учнівської молоді у форматі Z – Camp стала платформою інноваційно – комунікативної взаємодії талановитої молоді Славутської міської об’єднаної територіальної громади та викладачів вищих навчальних закладів України.

Читати далі…

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ ПРИРОДНОГО ГАЗУ!

На оперативній нараді під керівництвом міського голови начальником Славутського відділення ПАТ «Хмельницькгаз» Миколою Радкевичем була надана інформація стосовно того, що у місті Славута залишилося 27 абонентів, у яких не встановлені лічильники обліку газу.

Читати далі…

В СЛАВУТІ ТИМЧАСОВО ПРИЗУПИНЕНО ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС – РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СЛАВУТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ


Про тимчасове призупинення освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти, закладах позашкільної освіти та закладах культури міста Славути

Читати далі…

Оголошення про проведення конкурсу по відбору суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки майна

Славутська міська рада повідомляє про проведення конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності на проведення незалежної оцінки вартості об’єктів комунального майна.

Конкурс відбудеться: 15.02.2019 року о 9 год. 00 хв. за адресою: 30000, Хмельницька обл., м. Славута,  вул. Соборності, 7, І пов., каб. № 11, тел. (03842) 7-34-21, 7-06-01.

Конкурсний відбір проводиться щодо об’єктів комунального майна, а саме: 1) 0,25 кв.м даху на будинку № 15 на вул. Лісній в м. Славуті для встановлення антени телефонного зв’язку; 2) 2 см висоти кожної із 18 електроопор комунальної власності міста для підвісу оптичного кабелю мережі інтернет, а саме: по трасі від вул. Соборності, 37 до вул. Лісна, 15 та 1 кв.м стіни ЗОШ № 1  на вул.Кузовкова, 12.

Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості об’єктів комунальної власності.

Кінцевий термін подання документів – за чотири робочих дні включно до оголошеної дати проведення конкурсу.

Вимоги до оформлення конкурсної документації: у письмовому вигляді, українською мовою, прошита, пронумерована, скріплена печаткою та підписом учасника конкурсу, подається в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті, який реєструється у виконавчому комітеті Славутської міської ради.

 До підтвердних документів належить:

  • заява про  участь  у  конкурсі  з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою  міською радою формою;
  • –    копія установчого документа учасника;
  • –    копії кваліфікаційних документів оцінювачів,  які працюють  у штатному  складі  і  яких  буде  залучено  до проведення оцінки та підписання  звіту  про  оцінку  майна;
  • письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами, а також копії кваліфікаційних документів оцінювачів у разі залучення; 
  • –    копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом держмайна України;
  • –    інформація про учасника щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним,  з незалежної оцінки (довільної форми).

Конкурсна пропозиція подається в запечатаному конверті і має містити:

1) пропозицію щодо ціни виконання робіт;

2) калькуляцію витрат, пов’язаних з виконанням робіт;

3) строк виконання робіт (у календарних днях).  

Вимоги до учасників конкурсу:

  • наявність відповідної кваліфікації оцінювачів стосовно оцінки об’єкта майна, що  підтверджуються чинними кваліфікаційними документами оцінювачів та свідоцтвами про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів відповідно до наказу ФДМУ від 10.06.2013 року №796;
  • наявність досвіду суб’єкта оціночної  діяльності  у  проведенні  оцінки подібного об’єкта оцінки;
  • наявність оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки та підписання  звіту про  оцінку майна, та їх особистого досвіду у проведенні оцінки подібного майна;
  • наявність письмової згоди оцінювачів, яких додатково буде залучено до виконання робіт з оцінки майна.

Конкурсна комісія  з  відбору
суб’єктів оціночної діяльності

ШАНОВНІ СЛАВУТЧАНИ!

25 січня 2019 року о 17.00 годині в міському Палаці культури відбудеться звіт міського голови Василя Сидора перед громадою.

Прес-служба Славутського МВК

                                                                  

Читати далі…

У СЛАВУТСЬКОМУ ЦНАП ОТРИМАТИ ПАСПОРТ СТАЛО ЩЕ ЗРУЧНІШЕ


З 24 січня 2019 року у Славутському ЦНАП запрацювала друга робоча станція з оформлення та видачі паспортних документів (ID-картки, закордонні паспорти з біометричними даними).

Читати далі…

Знесення самочинного будівництва

Сьомим апеляційним адміністративним судом за результатом розгляду апеляційної скарги суб’єкта містобудівної діяльності на рішення Хмельницького окружного адміністративного суду вкотре винесено рішення, яким підтверджено в черговий раз правомірність дій посадових осіб органу держархбудконтролю.

Читати далі…