БУТИ ЧИ НЕ БУТИ РЕФОРМУВАННЮ СЛАВУТСЬКОЇ ЦРЛ?

27 листопада у Залі засідань Будинку рад відбулося чергове обговорення ситуації, що склалася із наданням медичних послуг у Славутській ЦРЛ та шляхами реорганізації цього закладу. Читати далі…

ПРО СУБСИДІЇ З ПЕРШИХ ВУСТ: РОЗБИРАЄМОСЬ В ДЕТАЛЯХ

Розпочався опалювальний сезон, тож необхідно добре розібратись із житловими субсидіями. Тим паче, що Кабмін затвердив певні зміни щодо їх надання від 17 жовтня, але які набувають чинності з 1 жовтня. Читати далі…

Славутська міська рада оголошує про намір передати в оренду комунальне майно, стосовно якого надійшли заяви

 • Кабінет № 18 (згідно інвентарної справи) площею 49,2 кв.м Навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія» № 5 на вул. Ярослава Мудрого, 60 в м. Славуті Хмельницької обл. Цільове використання – в позаурочний час забезпечення вивчення польської мови учнями освітніх закладів міста Славути.

Термін оренди – не менше п’яти років, якщо заявник не запропонував менший термін.

Умови оренди: використання об’єкта оренди за цільовим призначенням, проведення поточного ремонту приміщення за кошти орендаря, укладення договору страхування комунального майна, сплата вартості послуг суб’єкта оціночної діяльності, який здійснюватиме оцінку об’єкта оренди, рецензента, нотаріуса у разі заключення договору на строк більше 3 років.

У разі надходження двох і більше заяв оголошується конкурс на право оренди комунального майна.

Термін прийняття заяв про надання майна в оренду – 10 робочих днів від дати публікації оголошення. Заяви приймаються за адресою: Центр надання  адміністративних послуг, вул. Миру, 102 в м. Славуті. Довідкову інформацію можна отримати за тел. (03842) 7-34-21.

Оголошення про проведення конкурсу по відбору суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки майна

Славутська міська рада повідомляє про проведення конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності на проведення незалежної оцінки вартості об’єкта нерухомого майна комунальної власності.

Конкурс відбудеться: 21.12.2018 року о 9 год. 00 хв. за адресою: 30000, м. Славута  Хмельницької області,  вул. Соборності, 7, І пов., каб. № 11, тел. (03842) 7-34-21, 7-06-61.

Конкурсний відбір проводиться щодо об’єкта комунального майна: кабінета № 18 (згідно інвентарної справи) площею 49,2 кв.м Навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія» № 5 на вул. Ярослава Мудрого, 60 в м. Славуті Хмельницької обл.

Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості об’єкта оренди.

Кінцевий термін подання документів – за чотири робочих дні включно до оголошеної дати проведення конкурсу.

Вимоги до оформлення конкурсної документації: у письмовому вигляді, українською мовою, прошита, пронумерована, скріплена печаткою та підписом учасника конкурсу, подається в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті, який реєструється у виконавчому комітеті Славутської міської ради.

 До підтвердних документів належить:

 • заява про участь  у  конкурсі  з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою  міською радою формою;
 • копія установчого документа учасника;
 • копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють  у штатному  складі  і  яких  буде  залучено  до проведення оцінки та підписання  звіту  про  оцінку  майна;
 • письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами, а також копії кваліфікаційних документів оцінювачів у разі залучення;
 • копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом держмайна України;
 • інформація про учасника щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки (довільної форми).

Конкурсна пропозиція подається в запечатаному конверті і має містити:

1) пропозицію щодо ціни виконання робіт;

2) калькуляцію витрат, пов’язаних з виконанням робіт;

3) строк виконання робіт (у календарних днях).

Вимоги до учасників конкурсу:

 • наявність відповідної кваліфікації оцінювачів стосовно оцінки об’єкта майна, що підтверджуються чинними кваліфікаційними документами оцінювачів та свідоцтвами про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів відповідно до наказу ФДМУ від 10.06.2013 року №796;
 • наявність досвіду суб’єкта оціночної діяльності  у  проведенні  оцінки подібного об’єкта оцінки;
 • наявність оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки та підписання звіту про  оцінку майна, та їх особистого досвіду у проведенні оцінки подібного майна;
 • наявність письмової згоди оцінювачів, яких додатково буде залучено до виконання робіт з оцінки майна.

 

Конкурсна комісія  з  відбору
суб’єктів оціночної діяльності

До відома керівників підприємств, представників малого та середнього бізнесу!

Повідомляємо, що 27 листопада 2018 року в м. Хмельницький (приміщення Торгово-промислової палати, вул. Подільська, 109/1) планується проведення регіональної конференції «Євро інтеграція: сила можливостей» за участю Іванни Климпуш-Цинцадзе, Віце-премєр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України.

Метою Конференції є роз’яснення  переваг та можливостей європейської інтеграції для українців, а також популяризація історії успіху підприємців, діячів культури, науковців та освітян зокрема Хмельниччини.

Реєстрація учасників о 15:30. Початок заходу о 16:00.

Просимо розглянути можливість прийняття участі у вищезазначеному заході та повідомити управління економічного розвитку за телефоном 7-17-25 до 16-00 год. 26 листопада 2018 року.

 

Управління економічного розвитку виконавчого комітету Славутської міської ради.

ДО ВІДОМА ГРОМАДИ МІСТА

З метою кращого збереження металевих контейнерів в осінньо-зимовий період вони розміщені під навісом при вході в комунальну установу «Славутський територіальний центр соціального обслуговування»  за адресою вул.Ярослава Мудрого, 47.

Адміністрація КУ «Славутський ТЦСО»

СЛАВУТЧАНИ ГІДНО ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ В УКРАЇНІ

24 листопада, з нагоди відзначення Дня пам’яті жертв Голодоморів в Україні та 85-х роковин Голодомору 1932 – 1933 років, у Славуті відбулися поминальні заходи.

Читати далі…