У СЛАВУТІ ВІДБУВСЯ ТУРНІР З ТЕХНІКИ ПІШОХІДНОГО ТУРИЗМУ ПАМ’ЯТІ ВОЛОДИМИРА УЩАПОВСЬКОГО

Згідно рішенню Організації Об’єднаних Націй щорічно 27 вересня відмічається Всесвітній День туризму – свято тих, кого приваблюють близькі та далекі подорожі, активний та змістовний відпочинок. Читати далі…

Інформація щодо міжнародної Програми  “Fit for Partnership with Germany”  (“Готові до співпраці з Німеччиною”)

В рамках двостороннього співробітництва Міністерство економічного розвитку і торгівлі України та німецьке Товариство з міжнародного співробітництва (GIZ) реалізують Програму з перепідготовки управлінських кадрів Німеччина-Україна: Fit for Partnership with Germany – Готові до співпраці з Німеччиною.

Програма є елементом зовнішньоекономічної політики Німеччини і шляхом організації бізнес-сесій в Німеччині сприяє виходу українських підприємств на міжнародні ринки, підвищенню конкурентоспроможності українських підприємств та вдосконаленню компетенцій українських менеджерів у сфері зовнішньоекономічної діяльності.

У 2018-2019 роках українським менеджерам/підприємцям і керівникам підприємств пропонуються бізнес-сесії у Німеччині за наступними напрямками:

  1. Економічна кооперація без галузевої специфіки, за загальними напрямками (виробництво, надання послуг, торгівля тощо).
  2. Економічна кооперація з галузевою специфікою за напрямками:

2.1 Економічна кооперація у сфері енергоефективності.

2.2. Економічна кооперація у сфері переробки сміття/ екологічної утилізації відходів.

2.3. Економічна кооперація у секторі охорони здоров’я/індустрії охорони здоров’я.

2.4. Економічна кооперація в аграрному секторі: виробництво та переробка сільськогосподарської продукції, виробництво продуктів харчування.

Учасниками Програми можуть стати керівники середньої і вищої ланки та менеджери зі складу кадрового резерву бізнес-структур, що планують або здійснюють зовнішньоекономічну діяльність, та відповідають наступним вимогам:

– вік від 25 до 45 років;

– вища освіта;

– посада – керівники середньої і вищої ланки та менеджери підприємств, що мають повноваження вести переговори і приймати рішення;

– володіння іноземною мовою (англійська, російська – для керівників сільськогосподарських підприємств та топ-менеджерів);

– підприємство зацікавлено у встановленні ділових зв’язків з підприємствами Німеччини.

Тривалість стажуання – один місяць за рахунок Уряду Федеративної Республіки Німеччина.

Як стати учасником Програми:

  1. Звернутись за інформацією або консультацією до Партнерської платформи у своєму регіоні (м. Хмельницький, майдан Незалежності, Будинок рад, Департамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації, кабінет 135-136, тел. (0382) 76-59-89) або до Програмного бюро в Києві (керівник Офісу Програми – Степащенко СвітланаМихайлівна, тел. +38 044 228 42 54; асистент проекту – Луценко Олена,               +38 044 228 42 53,  асистент проекту – Шевченко Світлана, +38 044 531 30 61.
  2. Заповнити аплікаційну форму в електронній формі та надіслати до Програмного бюро.
  3. Підготувати документи для проходження співбесіди.
  4. Пройти конкурсний відбір у своєму регіоні або в Києві (див. розділКалендар подій” рубрики “Програма для менеджерів”).

Більш детально з умовами участі у Програмі та вимогами до претендентів на участь у бізнес-сесіях в Німеччині можна ознайомитись за посиланням: https://ukraine.managerprogramm.de.

НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ ВІДЗНАЧИЛИ 370-РІЧЧЯ ПЕРЕМОЖНОЇ ПИЛЯВЕЦЬКОЇ БИТВИ

Минулого тижня міський голова Василь Сидор взяв участь у  заходах, присвячених відзначенню 370-ї річниці Пилявецької битви, які відбулися біля села Олексіївка Старосинявського району Хмельницької області. Читати далі…

УЧАСНИКИ ДНЯ ДІАЛОГУ З ВЛАДОЮ У ТЕРНОПОЛІ ПРИЙНЯЛИ ЗВЕРНЕННЯ АМУ ДО ВИЩИХ ОРГАНІВ ВЛАДИ

ЗВЕРНЕННЯ АСОЦІАЦІЇ МІСТ УКРАЇНИ

до Президента України
до Верховної Ради України
до Кабінету Міністрів України

Ми, міські, селищні, сільські голови, обговоривши стан місцевого самоврядування в Україні на Дні Діалогу з владою, висловлюємо впевненість у необхідності посилення місцевого самоврядування і територіальної організації влади для забезпечення гідного рівня життя громадян і розвитку України та звертаємося до вищих органів державної влади щодо вирішення таких питань:

Читати далі…

ДО ДНЯ МІСТА СЛАВУТИ ВІДБУЛИСЯ РІЗНОМАНІТНІ СПОРТИВНО-МАСОВІ ЗАХОДИ

22 вересня, одночасно із ярмаркою-розпродажем «Дари Поділля і Полісся – 2018» на стадіоні мікрорайону «Військове містечко», на майданчиках мікрорайону «Сонячний» відділом у справах молоді та спорту виконавчого комітету Славутської міської ради та міським ЦФЗН «Спорт для всіх» були організовані захоплюючі спортивні змагання. Читати далі…

ДО ВІДОМА

НімецькоУкраїнська промисловоторговельна палата в Україніу співпраці з ПромисловоТорговельною палатою міста Майнцаорганізовує у рамках експортних ініціатив для українських підприємств  інформаційну ділову поїздку до Німеччини на тему День економіки «УкраїнаЗемля РайнландПфальц 2018» у мМайнці.

Українські підприємці матимуть нагоду ознайомитися з актуальною економічною ситуацією на ринках Німеччини та Європи i основними аспектами ведення бізнесу в Німеччині, отримати консультації щодо можливостей, які надає Угода про Зону вільної торгівлі  між Україною та ЄС, а також провести ділові зустрічі та переговори згідно з профілем діяльності кожного з підприємств-учасників та їхніх експортних ініціатив.
У додатку надсилаємо Вам запрошення Александера Маркуса – Голови правління Німецько-Української промислово-торговельної палати в Україні, проект програми «Економічний форуму «Україна- Земля Райнланд Пфальц 2018», форму Заявки на участь в форумі.
Mit freundlichen Grüßen / З повагою

Volodymyr Kravets / Володимир Кравець
DE INTERNATIONAL
The German Chamber Network
wul. Puschkinska, 34

01004, Kiew
Tel.: 0038 (044) 4813388
Fax: 0038 (044) 2345977

СЛАВУТА–СУЛЕЮВ: ДРУЖБА І ПАРТНЕРСТВО

Уже не один рік тривають дружні стосунки між Славутою та польським містом Сулеюв. Громади їздять один до одного на гостини, набираються взаємного досвіду в галузі освіти та культури.

Читати далі…

ГОЛОВА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РВ АМУ ВАСИЛЬ СИДОР ЗАПРОШЕНИЙ НА «ДНІ ДІАЛОГУ З ВЛАДОЮ»

«Дні Діалогу з владою» – це традиційний щорічний захід, що є майданчиком для обговорення питань та вироблення спільної позиції органів державної влади та Асоціації міст України щодо розвитку місцевого самоврядування, удосконалення законодавчої бази, розв’язання конкретних проблем забезпечення життєдіяльності територіальних громад.

Читати далі…